Monitor LG UltraFine 32UN880P 31.5 " czarny
Zdjęcia 15 |
LG UltraFine 32UN880P 31.5 " czarny
Przekątna:31.5 "
Rozdzielczość:3840x2160 (16:9)
Matryca:IPS, czas reakcji 5 ms
Częstotliwość:60 Hz
Kontrast:1 000:1
Jasność:350 cd/m²
Funkcje:HDR, AMD FreeSync, PBP, Flicker-Free
Złącza:HDMI, DisplayPort, USB C
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup LG UltraFine 32UN880P 31.5 " czarny
Wszystkie ceny 22 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Dis 32 LG 32UN880P-B UltraHD 32UN880P-B.AEU | 2 199 zł |
LG Monitor LG UltraFine 32UN880P-B 31.5 UHD 4K IPS 5ms Czarny | 2 299 zł |
32" LG Ultrafine 32UN880P-B - 3840x2160 - IPS - HDR10 - 60W USB-C - 5 ms - | 2 339 zł |
LG Electronics Monitor 32UN880P-B 31.5 cala 4K UHD HDR 10 FreeSync UPLGE03 | 2 328 zł |
LG 32UN880P-B - 31.5'' | IPS | 4K | USB-C | HDR | Głośniki | Pivot MON-LCD | 2 199 zł |
pokaż 17 ofert
PodobnePorównaj w tabeli →