Monitor HP OMEN 25i 25 " czarny (22J05AA)
Wideo 11Zdjęcia 6 |
HP OMEN 25i 25 " czarny
Przekątna:25 "
Rozdzielczość:1920x1080 (16:9)
Matryca:IPS, czas reakcji 4 ms
Częstotliwość:165 Hz
Kontrast:1 000:1
Jasność:400 cd/m²
Funkcje:HDR, AMD FreeSync Premium Pro, NVIDIA G-Sync Compatible, Flicker-Free
Złącza:HDMI, DisplayPort
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup HP OMEN 25i 25 " czarny
Wszystkie ceny 14 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
OMEN 25i FHD IPS 165Hz 1ms Gaming MON-LCD-HP-0178HP OMEN 25I MONITOR GAMINGOWY REALISTYCZNA ROZGRYWKA REALISTYCZNA ROZGRYWKA Nowy poziom rzeczywistości wirtualnej. Zakłócenia... więcej, rozmycia, niestabilna rozgrywka to wszystko tylko złe wspomnienia z przeszłości. BŁYSKAWICZNE TEMPO ROZGRYWEK Dzięki częstotliwości odświeżania 165 Hz[1] oraz czasowi reakcji na poziomie 1 ms przy funkcji Overdrive[1], unikniesz zakłóceń i rozrywania obrazu, mogąc cieszyć się pełnią dynamicznej rozgrywki. Monitor ten został zweryfikowany przez firmę NVIDIA pod kątem zgodności z technologią NVIDIA® G-SYNC®[3]. WYGODA GRANIA JAK NIGDY Brak rozpraszającego obramowania ekranu i równoczesne wykorzystanie podświetlenia RGB minimalizuje zmęczenie oczu, możesz grać wygodnie jak nigdy wcześniej. KOLORY Z NAJWYŻSZEJ PÓŁKI Rozdzielczość FHD[2], która zapewnia wierne odwzorowanie kolorów z przestrzeni barw DCI-P3 na poziomie 90%, zachwycisz się jakością i pięknem obrazu. Te cechy oraz szerszy kąt widzenia i lepszy kontrast, sprawią, że nie umknie Ci żaden szczegół rozgrywki. I WIDZISZ WSZYSTKO Za sprawą technologia IPS masz czytelny obraz pod niemal każdym kątem. TRYB POPRAWY JAKOŚCI Pierwsze zintegrowane rozwiązanie w monitorach stosuje filtr poprawy jakości w grach o niższej rozdzielczości, dzięki czemu wyglądają doskonale jak nigdy dotąd. 1 Wszystkie parametry techniczne odpowiadają typowym danym technicznym udostępnianym przez producentów podzespołów stosowanych w produktach HP; rzeczywista wydajność produktów może się różnić od podanej. 2 Wyświetlanie obrazów w rozdzielczości FHD wymaga treści w rozdzielczości FHD. 3 Wymaga obsługi DisplayPort 1.2 bezpośrednio z poziomu procesora graficznego. Wymagany procesor graficzny GTX 650Ti Boost lub lepszy. Sterownik NVIDIA R340 52 lub lepszy. Więcej informacji na stronie NVIDIA.com. Komputronik.plZłóż skargę | 799 zł |
Monitor HP Omen 25I 24.5" 1920x1080px IPS 165Hz 1 msMonitor do gier HP z 25-calową matrycą IPS i rozdzielczością Full HD cechuje się odświeżaniem na poziomie 165 Hz, czas reakcj... więceji 1 ms (w trybie Overdrive) oraz kontrast statyczny 1000:1. Electro.plZłóż skargę | 799 zł |
Monitor HP Omen 25I 24.5" 1920x1080px IPS 165Hz 1 msMonitor do gier HP z 25-calową matrycą IPS i rozdzielczością Full HD cechuje się odświeżaniem na poziomie 165 Hz, czas reakcj... więceji 1 ms (w trybie Overdrive) oraz kontrast statyczny 1000:1.... Avans.plZłóż skargę | 799 zł |
Monitor HP Omen 25I 24.5" 1920x1080px IPS 165Hz 1 ms 22J05E9Monitor do gier HP z 25-calową matrycą IPS i rozdzielczością Full HD cechuje się odświeżaniem na poziomie 165 Hz, czas reakcj... więceji 1 ms (w trybie Overdrive) oraz kontrast statyczny 1000:1.... Mediaexpert.plZłóż skargę | 799 zł |
Monitor HP Omen 25i (22J05E9) | 821 zł |
pokaż 9 ofert
Seria HP OMEN (gamingowe)
od 1 650 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 240 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, HDR, TÜV Rheinland
od 7 899 zł
wydajny, do gier, 17.3 ", 1920x1080 (16:9), IPS, 144 Hz, Core i7, 12700H, 1.7 GHz, RAM 32 GB, DDR4, brak możliwości rozbudowy pamięci RAM, RTX 3060, SSD M.2, 1024 GB, USB 3.2 gen1, USB4, Thunderbolt, bez systemu operacyjnego, Wi-Fi 6, obsługa VR, szybkie ładowanie, 2.78 kg
od 129 zł
gamingowe, nauszne, zamknięte, przewodowe, 3.5 mm, USB A, 1.2 m, wielokanałowe, 20 – 20000 Hz, 32 Ohm, akumulator: z etui ładującym + adapter
od 517 zł
do zabawy, mechaniczna, przewodowa, USB, standardowa (ISO), z blokiem Num, podświetlenie
od 140 zł
myszka do gier, przewodowa, USB A, przyciski: 5, programowalne, + rolka przewijania, czujnik 16000 DPI
od 1 499 zł
34 ", 3440x1440 (21:9), zakrzywiony, 1500 R, *VA, czas reakcji 1 ms, 165 Hz, HDMI, DisplayPort, głośniki, AMD FreeSync Premium, VESA Adaptive-Sync, HDR
od 11 299 zł
do gier, 17.3 ", 2560x1440 (16:9), IPS, 240 Hz, Core i7, 13700HX, 1.5 GHz, RAM 16 GB, DDR5, RTX 4080, SSD M.2, 1024 GB, USB 3.2 gen1, USB4, Thunderbolt, Windows 11 Home, Wi-Fi 6E, obsługa VR, szybkie ładowanie, 2.78 kg
od 700 zł
gamingowe, nauszne, zamknięte, przewodowe, USB A, 2 m, wielokanałowe, 15 – 22000 Hz, 32 Ohm
od 475 zł
do zabawy, optyczno-mechaniczna, przewodowa, USB, standardowa (ANSI), z blokiem Num, klawisze dodatkowe: 6, z makrami, podświetlenie, port USB, Podświetlenie RGB
od 74 zł
myszka do gier, przewodowa, USB A, przyciski: 5, programowalne, + rolka przewijania, podświetlenie RGB, czujnik 7200 DPI
od 1 199 zł
gamingowy, 31.5 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 165 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, HDR
od 11 999 zł
wydajny, do gier, 17.3 ", 2560x1440 (16:9), IPS, 165 Hz, Core i7, 12700H, 1.7 GHz, RAM 32 GB, DDR4, brak możliwości rozbudowy pamięci RAM, RTX 3080 Ti, SSD M.2, 1024 GB, USB 3.2 gen1, USB4, Thunderbolt, Windows 11 Home, Wi-Fi 6, obsługa VR, szybkie ładowanie, 2.78 kg
od 299 zł
do zabawy, mechaniczna, przewodowa, USB, standardowa (ISO), z blokiem Num, podświetlenie
od 222 zł
myszka do gier, przewodowa, USB A, przyciski: 5, programowalne, + rolka przewijania, czujnik 8200 DPI
od 781 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), TN+film, czas reakcji 1 ms, 165 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, NVIDIA G-Sync
od 5 999 zł
do gier, 16.1 ", 1920x1080 (16:9), IPS, 165 Hz, Ryzen 7, 6800H, 3.2 GHz, RAM 16 GB, DDR5, RX 6650M, SSD M.2, 512 GB, USB 3.2 gen1, USB C gen2, Windows 11 Home, Wi-Fi 6, szybkie ładowanie, pojemna bateria, 2.41 kg
od 379 zł
do zabawy, mechaniczna, przewodowa, USB, standardowa (ISO), z blokiem Num, podświetlenie
od 139 zł
myszka do gier, przewodowa, USB A, przyciski: 5, programowalne, + rolka przewijania, regulacja wagi, czujnik 12000 DPI
od 999 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 165 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, VESA Adaptive-Sync, HDR
od 7 199 zł
do gier, 16.1 ", 1920x1080 (16:9), IPS, 165 Hz, Ryzen 7, 6800H, 3.2 GHz, RAM 16 GB, DDR5, RX 6650M, SSD M.2, 512 GB, USB 3.2 gen1, USB C gen2, Windows 11 Home, Wi-Fi 6, szybkie ładowanie, pojemna bateria, 2.41 kg
AkcesoriaWszystkie akcesoria do HP OMEN 25i →
Wideo recenzje
OMEN 25i - GRA JESZCZE NIE BYŁA TAK REALISTYCZNA
8 kwietnia 2022549 przegląd
OMEN 25i Review! It’s Officially Here!
21 maja 202128 697 przegląd
HP Omen 25i review: A glorious IPS gaming monitor?
8 sierpnia 202137 813 przegląd
A MONITOR MADE FOR GAMING - HP Omen 25i Gaming Monitor Review
15 września 202111 371 przegląd
Review : HP OMEN 25i FHD Monitor Unbox & Setup , prepare for VESA mount
8 listopada 20218 480 przegląd
Omen 25i 165hz Monitor Review - A Contender in the Refresh Race
20 maja 202124 261 przegląd
HP OMEN 25i VESA adapter installation guide
15 marca 20237 697 przegląd
Your Game Just Got Real Real | OMEN 25i Monitor | OMEN
27 lipca 202111 040 przegląd
omen 25i Gaming Monitor
4 sierpnia 2021190 przegląd
omen 25i Gaming Monitor
4 sierpnia 20211 336 przegląd
Omen 25i Unboxing
2 lutego 20223 265 przegląd
PodobnePorównaj w tabeli →
od 890 zł
gamingowy, 27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, MPRT 0.8 ms, 165 Hz, HDMI, DisplayPort, głośniki, AMD FreeSync Premium
od 799 zł
gamingowy, 25 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 240 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync, HDR
od 891 zł
gamingowy, 27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 180 Hz, HDMI, DisplayPort, głośniki, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync
od 899 zł
gamingowy, 24.5 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, MPRT 0.5 ms, 240 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync Premium, HDR, TÜV Rheinland
od 944 zł
gamingowy, 27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, MPRT 0.5 ms, 180 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync Premium, VESA Adaptive-Sync, HDR, TÜV Rheinland
od 850 zł
gamingowy, 27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 165 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium
od 868 zł
gamingowy, 27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 165 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, TÜV Rheinland
od 979 zł
gamingowy, 24 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, 240 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync Premium
od 819 zł
gamingowy, 27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, MPRT 0.5 ms, 165 Hz, HDMI, DisplayPort, głośniki, VESA Adaptive-Sync, HDR
od 812 zł
gamingowy, 27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, MPRT 1 ms, 165 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync Premium, HDR
od 769 zł
gamingowy, 27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 180 Hz, HDMI, DisplayPort, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR, TÜV Rheinland
od 849 zł
gamingowy, 27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 5 ms, MPRT 0.5 ms, 165 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, głośniki, AMD FreeSync Premium, HDR, TÜV Rheinland