Монітор HP E24 G4 24 " (9VF99AA)
Фото 5 |
HP E24 G4 24 "
22 "24 "
Діагональ:24 "
Роздільна здатність:1920x1080 (16:9)
Матриця:IPS, відгук 5 мс
Частота:60 Гц
Контрастність:1 000:1
Яскравість:250 кд/м²
Функції:Flicker-Free
Роз'єми:VGA, HDMI, DisplayPort
Чим дешевий монітор відрізняється від дорогогоВиявляємо, що найбільше впливає на ціну монітора та головні відмінні риси бюджетних та дорогих моделей
Що краще для ігор – телевізор чи монітор?Чому багато геймерів купують телевізори для ПК, а інші підключають ігрові консолі до моніторів.
Всі характеристики
Купити HP E24 G4 24 "
Усі ціни 25 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
HP E-Series E24 G4 605 cm 238" 1920 x 1080 pikseli Full HD LCD Czarny Sreb | 1 511 zł |
24" HP E24 G4 - 1920x1080 - IPS - USB HUB - 5 ms - Monitor | 680 zł |
HP EliteDisplay E24 G4 FHD MON-LCD-HP-0134 | 629 zł |
Monitor HP E24 G4 23.8" 1920x1080px IPS | 701 zł |
Monitor HP E24 G4 23.8" 1920x1080px IPS | 701 zł |
ще 20 пропозицій
Модификації HP E24 G4
Ціни на HP E24 G4 |
---|---|---|---|---|
HP E22 G4 22 " | від 645 zł | 10 пропозицій | ||
HP E24 G4 24 " | від 615 zł | 28 пропозицій |