Монітор HP P32u G5 31.5 " чорний (64W51AA)
Фото 11 |
HP P32u G5 31.5 " чорний
Діагональ:31.5 "
Роздільна здатність:2560x1440 (16:9)
Матриця:IPS, відгук 5 мс
Частота:75 Гц
Контрастність:1 000:1
Яскравість:350 кд/м²
Функції:Flicker-Free
Роз'єми:HDMI, DisplayPort, USB C
Чим дешевий монітор відрізняється від дорогогоВиявляємо, що найбільше впливає на ціну монітора та головні відмінні риси бюджетних та дорогих моделей
Що краще для ігор – телевізор чи монітор?Чому багато геймерів купують телевізори для ПК, а інші підключають ігрові консолі до моніторів.
Всі характеристики
Купити HP P32u G5 31.5 " чорний
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
HP P32u G5 - Kantbelyst LED 315" IPS HP ProBook 440 G9 | 1 990 zł |
Monitor HP P32u G5 QHD USB-C 64W51AA#ABB | 1 899 zł |
HP P32u G5 80 cm (31.5") 2560 x 1440 px Quad HD Czarny 64W51AA#ABB | 1 690 zł |
HP P32u G5 (64W51AA) 32" 2K IPS 75Hz 5ms | 1 639 zł |
Hp P32ug5 32´´ Qhd Ips Led Monitor Wielokolorowy 64W51AA#ABB | 1 672 zł |
HP P32u g5 - p-series - monitor LED - qhd - 315 64w51atabb 7812434 | 2 146 zł |