Monitor HP P32u G5 31.5 " czarny (64W51AA)
Zdjęcia 11 |
HP P32u G5 31.5 " czarny
Przekątna:31.5 "
Rozdzielczość:2560x1440 (16:9)
Matryca:IPS, czas reakcji 5 ms
Częstotliwość:75 Hz
Kontrast:1 000:1
Jasność:350 cd/m²
Funkcje:Flicker-Free
Złącza:HDMI, DisplayPort, USB C
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup HP P32u G5 31.5 " czarny
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
HP P32u G5 - Kantbelyst LED 315" IPS HP ProBook 440 G9 | 1 990 zł |
31.5" HP P32u G5 - 2560x1440 - 75Hz - IPS - 65W USB HUB - 5 ms - Monitor | 1 625 zł |
Monitor HP P32u G5 QHD USB-C 64W51AA#ABB | 1 899 zł |
HP P32u G5 80 cm (31.5") 2560 x 1440 px Quad HD Czarny 64W51AA#ABB | 1 690 zł |
HP P32u G5 (64W51AA) 32" 2K IPS 75Hz 5ms | 1 639 zł |
pokaż 3 oferty
PodobnePorównaj w tabeli →