Monitor HP V22v G5 21.45 " czarny (65P56AA)
Zdjęcia 6 |
HP V22v G5 21.45 " czarny
Przekątna:21.45 "
Rozdzielczość:1920x1080 (16:9)
Matryca:*VA, czas reakcji 5 ms
Częstotliwość:75 Hz
Kontrast:3 000:1
Jasność:200 cd/m²
Funkcje:Flicker-Free
Złącza:VGA, HDMI
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup HP V22v G5 21.45 " czarny
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
HP Monitor V22v G5 22inch FHD 65P56E9ABB | 449 zł |
HP V22v- 22'' | VA | Full HD | 75 Hz | D-Sub, HDMI MON-LCD-HP-0208 | 449 zł |
HP Monitor V22v G5 22inch FHD FreeSync 5ms HDMI VGA Black 65P56E9#ABB | 473 zł |
Monitor HP V22v G5 (65P56E9) | 433 zł |
HP V22v G5 (65P56E9) 21,5" Full HD VA 60Hz 5ms | 446 zł |
pokaż 4 oferty
PodobnePorównaj w tabeli →