Monitor HP V22ve G5 21.45 " czarny (6D8G2E9)
Zdjęcia 6 |
HP V22ve G5 21.45 " czarny
Przekątna:21.45 "
Rozdzielczość:1920x1080 (16:9)
Matryca:*VA, czas reakcji 5 ms
Częstotliwość:75 Hz
Kontrast:3 000:1
Jasność:200 cd/m²
Funkcje:AMD FreeSync, Flicker-Free
Złącza:VGA, HDMI
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup HP V22ve G5 21.45 " czarny
Wszystkie ceny 20 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
HP V22Ve G5 546 Cm 215" 1920 X 1080 Px Full HD LCD Czarny 6D8G2E9ABB | 429 zł |
22" HP V22ve G5 - 5 ms - Monitor | 533 zł |
Monitor HP V22VE G5 22" 1920x1080px | 416 zł |
Hewlett-Packard MONITOR HP LED, FHD 21,5" V22ve (6D8G2E9) | 514 zł |
Monitor HP V22VE G5 22" 1920x1080px | 425 zł |
pokaż 15 ofert
PodobnePorównaj w tabeli →