Monitor HP OMEN 24 23.8 " czarny (780D9E9)
Wideo 1Zdjęcia 6 |
Gamingowy monitor HP 2023 można zaliczyć do rozwiązań średniobudżetowych. Jednocześnie w linii marki OMEN można go pozycjonować jako model podstawowy z małym wyświetlaczem (24 cale) i standardową rozdzielczością Full HD. Ekran oparty jest na wysokiej jakości 8-bitowej matrycy IPS, do której zalet oprócz tradycyjnie dobrych kątów widzenia należy również dobre odwzorowanie kolorów.
Tym samym monitor HP OMEN 24 twierdzi, że pokrywa 99% przestrzeni sRGB i 90% przestrzeni DCI P3. Inne cechy obrazu to niski kontrast (1000:1) i nieco zwiększona jasność (wartość szczytowa 300 nitów). Model zadowoli koneserów gier przede wszystkim obsługą najnowszych technologii synchronizacji (AMD FreeSync Premium), szybką reakcją (1 ms od szarości do szarości) i zwiększoną częstotliwością odświeżania do 165 Hz. Oprócz tego dostępne są także przydatne funkcje gamingowe, a mianowicie wyświetlanie FPS w czasie rzeczywistym, wyświetlanie na ekranie celownika i timera. Dodatkowe atuty to najnowocześniejsze interfejsy przyłączeniowe (para DisplayPort v 1.4 + HDMI 2.0) oraz ergonomiczna podstawka. Ta ostatnia umożliwia obrót ekranu, przełączenie go do trybu portretowego i zmianę wysokości.
Kup HP OMEN 24 23.8 " czarny
Wszystkie ceny 12 →HP OMEN 24 - 24'' | IPS | Full HD | 165Hz | DisplayPort, HDMI 2.0 | Pivot, | 679 zł |
Monitor dla graczy OMEN by HP 23,8″ FHD 165 Hz – OMEN 24 780D9E9#ABB | 980 zł |
Monitor HP Omen 23.8" 1920x1080px IPS 165Hz 1 ms | 599 zł |
Hewlett-Packard MONITOR HP LED, FHD 24" OMEN (780D9E9) 165Hz | 898 zł |