Monitor HP OMEN X 25f 25 " czarny (4WH47AA)
Wideo 3Zdjęcia 4 |
Szybki monitor do gier 16:9 FullHD z 24,5-calowym wyświetlaczem z cienką ramką, ultrawysoką częstotliwością odświeżania i najnowszymi technologiami synchronizacji monitora z GPU (kompatybilny z AMD FreeSync Premium i NVIDIA G-Sync). Jest pozycjonowany jako produkt klasy średniej skierowany do początkujących graczy i e-sportowców, którzy specjalizują się w dynamicznych grach, które wymagają najostrzejszej wizualizacji szybkiego ruchu.
Dzięki ultraszybkiej odpowiedzi 1 ms GtG TN i częstotliwości odświeżania 240 Hz, HP OMEN X 25f jest idealny do strzelanek wieloosobowych (np. Counter-Strike, Fortnite, Overwatch, PlayerUnknown's Battlegrounds, Warface, Call of Duty Warzone itp.). Zastosowana matryca jest w stanie zapewnić imponującą maksymalną jasność (do 400 cd/m²), dzięki czemu realizowana jest technologia rozjaśniania ciemnych obszarów obrazu. Deklarowana gęstość pikseli (89 ppi) zapewnia dobrą szczegółowość, a prawdziwa 8-bitowa głębia kolorów zapewnia odpowiednią odwzorowanie kolorów. Technologie synchronizacji całkowicie eliminują charakterystyczne przerwy w ramkach. Do połączenia z komputerem osobistym, laptopem lub konsolą do gier dostępne są dwa cyfrowe porty interfejsu HDMI 2.0 i jeden DisplayPort 1.2.
Kup HP OMEN X 25f 25 " czarny
Omen Monitor Gamingowy X 25F 25-Calowy Ekran Wyświetlacz Full HD 240 Hz Ad | 902 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! hewlett-packard MONITOR HP LED TN 25 OMEN X 25f (4WH | 1 382 zł |
Hp Omen X 25f 24.5´´ Fhd Tn Led 240hz Gaming Monitor Posrebrzany One Size | 1 857 zł |