Monitor HP U32 32 " (368Y5AA)
Wideo 3Zdjęcia 8 |
Wielkoformatowy monitor z bardzo szczegółowym 31,5-calowym ekranem 4K (3840x2160) z cienką ramką, doskonałym odwzorowaniem kolorów, dokładną kalibracją kolorów, pełną obsługą obrazów o wysokim zakresie dynamiki (HDR) i obrotową podstawą. Wyróżnia go wysoka szczegółowość ekranu (140 dpi), dokładne odwzorowanie kolorów (98% DCI-P3) oraz obecność koncentratora USB z obsługą technologii przyspieszonego ładowania Power Delivery (do 65 W).
Jest pozycjonowany jako profesjonalny model górnej części średniej kategorii cenowej w 2021 roku, przeznaczony do użytku jako część graficznych stacji roboczych skoncentrowanych na przetwarzaniu różnych cyfrowych treści fotograficznych, audio i wideo. Harmonijnie pasuje do konfiguracji PC do modelowania 3D, tworzenia oprogramowania/testowania i inżynierii systemów CAD/CAE. Cienki ekran oparty jest na 10-bitowej (8-bitowej+FRC) matrycy typu IPS z jasnym podświetleniem WLED (do 400 cd/m²).
Imponujące szczegóły i półpołyskowe wykończenie zapewniają wyraźny i równomierny obraz bez „drabinek” na skośnych liniach, widoczne dla oka piksele i efekt krystalizacji. Obsługa wyjścia HDR (DisplayHDR 400) zapewnia kinową jakość obrazu i pozwala w pełni wykorzystać wrażenia podczas oglądania filmów. Monitor jest wyposażony w porty HDMI 2.0, DisplayPort 1.4 i USB C (DisplayPort Alt Mode). Łatwo łączy się z komputerami PC i laptopami/jednostkami systemowymi Apple.
Kup HP U32 32 "
Wszystkie ceny 14 →Hp U32 368Y5E9 Monitor Srebrny/Czarny 32 | 1 999 zł |
HP Monitor HP U32 4K UHD IPS 60Hz 4ms USB-C (368Y5E9) Czarno-srebrny | 1 999 zł |
HP U32 4K UHD IPS 60Hz 4ms USB-C MON-LCD-HP-0185 | 2 099 zł |
Monitor HP U32 4K HDR 368Y5E9#ABB | 2 414 zł |
Monitor HP U32 31.5" 3840x2160px IPS 4 ms | 1 999 zł |