Monitor Iiyama ProLite XUB3293UHSN-B5 31.5 " czarny
Zdjęcia 6 |
Iiyama ProLite XUB3293UHSN-B5 31.5 " czarny
Przekątna:31.5 "
Rozdzielczość:3840x2160 (16:9)
Matryca:IPS, czas reakcji 4 ms
Częstotliwość:60 Hz
Kontrast:1 000:1
Jasność:350 cd/m²
Funkcje:Flicker-Free
Złącza:HDMI, DisplayPort, USB C, LAN
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup Iiyama ProLite XUB3293UHSN-B5 31.5 " czarny
Wszystkie ceny 25 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Monitor 31,5" iiyama ProLite XUB3293UHSN-B5 | 2 009 zł |
32" iiyama ProLite XUB3293UHSN-B5 - 3840x2160 - IPS - 65W USB HUB - KVM Sw | 1 997 zł |
IIYAMA Monitor ProLite XUB3293UHSN 31.5 cala XUB3293UHSN-B5 IPS,4K,USB-C D | 1 999 zł |
iiyama XUB3293UHSN-B5- 31.5'' | IPS | 4K | DisplayPort, HDMI, USB-C | Głoś | 1 802 zł |
IIYAMA 31.5'' ProLite XUB3293UHSN XUB3293UHSN-B5 Czarny | 1 963 zł |
pokaż 20 ofert
PodobnePorównaj w tabeli →