Monitor Iiyama ProLite XUB2292HSU-W6 21.5 " biały
Zdjęcia 12 |
Iiyama ProLite XUB2292HSU-W6 21.5 " biały
Przekątna:21.5 "
Rozdzielczość:1920x1080 (16:9)
Matryca:IPS, MPRT 0.4 ms
Częstotliwość:100 Hz
Kontrast:1 000:1
Jasność:250 cd/m²
Funkcje:AMD FreeSync, Flicker-Free
Złącza:HDMI, DisplayPort
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup Iiyama ProLite XUB2292HSU-W6 21.5 " biały
Wszystkie ceny 19 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
iiyama XUB2292HSU-W6-215" IPS 1920 x 1080/100 Hz 1H1DP HAS XUB2492HSU-W6 | 579 zł |
IIYAMA Monitor 21.5 cala ProLite XUB2292HSU-W6 IPS,100Hz,FreeSync,PIVOT,0. | 579 zł |
iiyama ProLite XUB2292HSU-W6 MON-LCD-IYA-0699 | 579 zł |
IIYAMA 21.5'' ProLite XUB2292HSU-W6 Biały | 579 zł |
Monitor IIYAMA ProLite XUB2292HSU-W6 21.5" 1920x1080px IPS 100Hz 0.4 ms [M | 579 zł |
pokaż 14 ofert
Modyfikacje Iiyama ProLite XUB2292HSU-W6
Ceny na Iiyama ProLite XUB2292HSU-W6 |
---|---|---|---|---|
Iiyama ProLite XUB2292HSU-W6 21.5 " biały | od 579 zł | 19 oferty | ||
Iiyama ProLite XUB2292HSU-B6 21.5 " czarny | od 553 zł | 18 oferty | ||
Iiyama ProLite XUB2492HSU-W6 23.8 " biały | od 661 zł | 20 oferty | ||
Iiyama ProLite XUB2492HSU-B6 23.8 " czarny | od 554 zł | 24 oferty | ||
Iiyama ProLite XUB2792HSU-W6 27 " biały | od 699 zł | 18 oferty | ||
Iiyama ProLite XUB2792HSU-B6 27 " czarny | od 713 zł | 23 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →