Монітор Iiyama ProLite XUB2492HSU-B6 23.8 " чорний
Фото 12 |
Iiyama ProLite XUB2492HSU-B6 23.8 " чорний
Діагональ:23.8 "
Роздільна здатність:1920x1080 (16:9)
Матриця:IPS, MPRT 0.4 мс
Частота:100 Гц
Контрастність:1 300:1
Яскравість:250 кд/м²
Функції:AMD FreeSync, Flicker-Free
Роз'єми:HDMI, DisplayPort
Чим дешевий монітор відрізняється від дорогогоВиявляємо, що найбільше впливає на ціну монітора та головні відмінні риси бюджетних та дорогих моделей
Що краще для ігор – телевізор чи монітор?Чому багато геймерів купують телевізори для ПК, а інші підключають ігрові консолі до моніторів.
Всі характеристики
Купити Iiyama ProLite XUB2492HSU-B6 23.8 " чорний
Усі ціни 23 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
iiyama XUB2492HSU-B6-238" IPS 1920x1080/100Hz1H1DP Posiada | 660 zł |
IIYAMA Monitor 23.8 cala XUB2492HSU-B6 IPS,HDMI,DP,100Hz,PIVOT,USB,HAS/150 | 699 zł |
iiyama XUB2492HSU-B6 MON-LCD-IYA-0666 | 660 zł |
IIYAMA 23.8'' ProLite XUB2492HSU-B6 Czarny | 687 zł |
Monitor IIYAMA ProLite XUB2492HSU-B6 23.8" 1920x1080px IPS 100Hz 0.4 ms | 660 zł |
ще 18 пропозицій
Модификації Iiyama ProLite XUB2492HSU-B6
Ціни на Iiyama ProLite XUB2492HSU-B6 |
---|---|---|---|---|
Iiyama ProLite XUB2292HSU-W6 21.5 " білий | від 579 zł | 19 пропозицій | ||
Iiyama ProLite XUB2292HSU-B6 21.5 " чорний | від 553 zł | 19 пропозицій | ||
Iiyama ProLite XUB2492HSU-W6 23.8 " білий | від 661 zł | 20 пропозицій | ||
Iiyama ProLite XUB2492HSU-B6 23.8 " чорний | від 554 zł | 23 пропозиції | ||
Iiyama ProLite XUB2792HSU-W6 27 " білий | від 699 zł | 17 пропозицій | ||
Iiyama ProLite XUB2792HSU-B6 27 " чорний | від 713 zł | 23 пропозиції |