Monitor Iiyama ProLite TF1615MC-B1 15.6 "
Zdjęcia 8 |
Iiyama ProLite TF1615MC-B1 15.6 "
12 "15.6 "
Przekątna:15.6 "
Rozdzielczość:1920x1080 (16:9)
Matryca:IPS, czas reakcji 25 ms
Częstotliwość:60 Hz
Kontrast:1 000:1
Jasność:405 cd/m²
Złącza:VGA, HDMI, DisplayPort, LAN
Stopień ochrony IP65.
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup Iiyama ProLite TF1615MC-B1 15.6 "
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
iiyama Dis 16 PL TF1615MC-B1 TOUCH | 2 196 zł |
15" iiyama ProLite TF1615MC-B1 - LED monitor - Full HD (1080p) - 15.6" - 2 | 2 125 zł |
iiyama touchscreen monitor ProLite TF1615MC-B1 - 39.5 cm TF1615MC-B1 | 2 157 zł |
Monitor dotykowy do zabudowy IIYAMA ProLite TF1615MC-B1 16' IPS 1920x1080 | 2 170 zł |
Monitor dotykowy 16" do zabudowy iiyama ProLite TF1615MC-B1 FHD IPS /VGA H | 2 192 zł |
pokaż 3 oferty
Modyfikacje Iiyama ProLite TF1615MC-B1
Ceny na Iiyama ProLite TF1615MC-B1 |
---|---|---|---|---|
Iiyama ProLite TF1215MC-B1 12 " | od 2 121 zł | 7 oferty | ||
Iiyama ProLite TF1615MC-B1 15.6 " | od 2 117 zł | 8 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →