Monitor Iiyama ProLite TF1215MC-B1 12 "
Zdjęcia 7 |
Iiyama ProLite TF1215MC-B1 12 "
12 "15.6 "
Przekątna:12 "
Rozdzielczość:1024x768 (4:3)
Matryca:IPS, czas reakcji 25 ms
Częstotliwość:60 Hz
Kontrast:1 000:1
Jasność:540 cd/m²
Złącza:VGA, HDMI, DisplayPort, LAN
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup Iiyama ProLite TF1215MC-B1 12 "
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Monitor iiyama ProLite TF1215MC-B1 | 2 142 zł |
Iiyama LED-Display ProLite TF1215MC-B1 - 31 cm (12.1") - TF1215MC-B1 | 2 204 zł |
Monitor dotykowy IIYAMA ProLite TF1215MC-B1 12' IPS 1024x768 75 Hz 5ms | 2 121 zł |
Monitor dotykowy iiyama ProLite TF1215MC-B1 12" IPS, IP65, temp pracy -20 | 2 142 zł |
Iiyama LED-Display ProLite TF1215MC-B1 - 31 cm (12.1") - TF1215MC-B1 | 2 204 zł |
iiyama PROLITE TF1215MC-B1 12" Monitor dotykowy | 2 121 zł |
Modyfikacje Iiyama ProLite TF1215MC-B1
Ceny na Iiyama ProLite TF1215MC-B1 |
---|---|---|---|---|
Iiyama ProLite TF1215MC-B1 12 " | od 2 121 zł | 7 oferty | ||
Iiyama ProLite TF1615MC-B1 15.6 " | od 2 161 zł | 5 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →