Monitor Iiyama G-Master GB2590HSU-B5 24.5 " czarny
Zdjęcia 8 |
Iiyama G-Master GB2590HSU-B5 24.5 " czarny
Przekątna:24.5 "
Rozdzielczość:1920x1080 (16:9)
Matryca:IPS, MPRT 0.4 ms
Częstotliwość:240 Hz
Kontrast:1 000:1
Jasność:400 cd/m²
Funkcje:HDR, AMD FreeSync Premium, Flicker-Free
Złącza:HDMI, DisplayPort
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup Iiyama G-Master GB2590HSU-B5 24.5 " czarny
Wszystkie ceny 23 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
IIYAMA Monitor 24.5 cala GB2590HSU-B5 0.4ms,IPS,DP,HDMI,240Hz,F.Sync,HDR40 | 1 299 zł |
iiyama G-Master GB2590HSU-B5 [IPS, 0,4ms, 240Hz] MON-LCD-IYA-0639 | 1 221 zł |
Monitor IIYAMA G-Master GB2590HSU-B5 Gold Phoenix 24.5" 1920x1080px IPS 24 | 1 216 zł |
IIYAMA Monitor 24.5 cala GB2590HSU-B5 0.4ms,IPS,DP,HDMI,240Hz,F.Sync,HDR40 | 1 299 zł |
Monitor IIYAMA G-Master GB2590HSU-B5 Gold Phoenix 24.5" 1920x1080px IPS 24 | 1 216 zł |
pokaż 18 ofert
PodobnePorównaj w tabeli →