Monitor Iiyama ProLite XUB2490HSUC-B5 23.8 " czarny
Zdjęcia 17 |
Iiyama ProLite XUB2490HSUC-B5 23.8 " czarny
Przekątna:23.8 "
Rozdzielczość:1920x1080 (16:9)
Matryca:IPS, czas reakcji 4 ms
Częstotliwość:60 Hz
Kontrast:1 000:1
Jasność:250 cd/m²
Funkcje:Flicker-Free
Złącza:VGA, HDMI, DisplayPort
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup Iiyama ProLite XUB2490HSUC-B5 23.8 " czarny
Wszystkie ceny 17 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
IIYAMA TFT XUB2490HSUC 604cm Webcam 24/1920x1080/DP/HDMI/VGA/HDCP/USB XUB2 | 792 zł |
Monitor iiyama ProLite XUB2490HSUC-B5 | 744 zł |
IIYAMA XUB2490HSUC-B5 23.8inch 1920x1080 250cd/m2 5ms XUB2490HSUC-B5 | 825 zł |
iiyama ProLite XUB2490HSUC-B5 z kamerą 24" Full HD IPS 60Hz 4ms | 759 zł |
Monitor IIYAMA ProLite XUB2490HSUC-B5 24' IPS 1920x1080 (HD 1080p) 60Hz 4m | 831 zł |
pokaż 12 ofert
PodobnePorównaj w tabeli →