Monitor BenQ BL2480T 24 " czarny ( 9H.LHFLA.TBE)
Zdjęcia 9 |
BenQ BL2480T 24 " czarny
Przekątna:24 "
Rozdzielczość:1920x1080 (16:9)
Matryca:IPS, czas reakcji 5 ms
Częstotliwość:60 Hz
Kontrast:1 000:1
Jasność:250 cd/m²
Funkcje:Flicker-Free
Złącza:VGA, HDMI, DisplayPort
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup BenQ BL2480T 24 " czarny
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Monitor 23.8" BenQ BL2480T Black (9H.LHFLA.TBE / FPE) | 665 zł |
24" BenQ Business BL2480T - 5 ms - Monitor | 857 zł |
Monitor BENQ BL2480T 23.8" 1920x1080px IPS | 835 zł |
BENQ 23.8'' BL2480T 9H.LHFLA.TBE Czarny | 827 zł |
Monitor BENQ BL2480T 23.8" 1920x1080px IPS | 831 zł |
pokaż 6 ofert
PodobnePorównaj w tabeli →