Monitor BenQ BL3290QT 31.5 " (9H.LLMLA.TPE)
Zdjęcia 9 |
BenQ BL3290QT 31.5 "
27 "31.5 "
Przekątna:31.5 "
Rozdzielczość:2560x1440 (16:9)
Matryca:IPS, czas reakcji 5 ms
Częstotliwość:75 Hz
Kontrast:1 000:1
Jasność:350 cd/m²
Funkcje:Flicker-Free
Złącza:HDMI, DisplayPort, USB C
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup BenQ BL3290QT 31.5 "
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
BenQ BL3290QT écran plat de PC 80 cm 315" 2560 x 1440 pikseli Quad HD LED | 1 939 zł |
31.5" BenQ BL3290QT - 2560x1440 - 75Hz - IPS - USB-C - 5 ms - Monitor | 1 674 zł |
Benq Monitor 31.5 cala BL3290QT 2K 4ms/IPS/75HZ/HDMI/Czarny UPBEN32LBL3290 | 2 006 zł |
BENQ 31.5'' BL3290QT 9H.LLMLA.TPE Czarny 9H.LLMLA.TPE | 2 065 zł |
Benq Monitor 31.5 cala BL3290QT 2K 4ms/IPS/75HZ/HDMI/Czarny 126886 | 2 201 zł |
pokaż 3 oferty
Modyfikacje BenQ BL3290QT
Ceny na BenQ BL3290QT |
---|---|---|---|---|
BenQ BL2790QT 27 " | od 1 365 zł | 17 oferty | ||
BenQ BL3290QT 31.5 " | od 1 674 zł | 8 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →