Monitor Philips 242B1 24 " czarny (242B1/00)
Wideo 2Zdjęcia 4 |
Wielofunkcyjny monitor z ekranem IPS o przekątnej 23,8 cala, który posiada cały arsenał niezwykłych „chipów”. Przykładowo model wyposażono w czujnik obecności PowerSensor, który „zacieśnia” jasność wyświetlacza pod nieobecność użytkownika po drugiej stronie ekranu, aby przedłużyć żywotność monitora i oszczędzać energię. Czujnik światła LightSensor jest instalowany obok niego. Generalnie obraz na ekranie Philips 242B1 wyświetlany jest w maksymalnej rozdzielczości FullHD (1920 x 1080 pikseli), czas reakcji matrycy mierzony jest w przedziale 4 ms, a wyświetlacz deklaruje pokrycie 107% „trójkąta” przestrzeni barwnej sRGB.
Monitor jest wyposażony w technologię podświetlenia Flicker-Free oraz tryb LowBlue ze zmniejszoną intensywnością światła niebieskiego. Model ma również tryb łatwego odczytu, który przełącza monitor na czarno-biały do czytania. Wbudowane interfejsy monitora to VGA, DVI-D, DisplayPort v 1.2 i HDMI v 1.4. Ergonomiczna "noga" SmartErgoBase z regulacją wysokości, obrotu, pochylenia i kątów obrotu ekranu służy jako punkt podparcia urządzenia. Można go zastąpić wspornikiem ściennym VESA o wspólnym wymiarze 100x100 mm.
Kup Philips 242B1 24 " czarny
Wszystkie ceny 18 →Philips 242B1 - 23,8'' | IPS | Full HD | 75Hz | Pivot MON-LCD-PHI-0211 | 759 zł |
Monitor PHILIPS B-line 242B1 23.8" 1920x1080px IPS 4 ms | 759 zł |
Philips 242B1/00 24" Full HD IPS 75Hz 4ms | 759 zł |
Monitor PHILIPS 23.8" 1920 x 1080 242B1/00 Czarny | 903 zł |
Epitet „złoty środek” jest idealny dla monitora Philips 242B1. Jest zrównoważony do każdego codziennego zadania.
Doskonałe odwzorowanie kolorów
Matryca monitora została pomyślnie skalibrowana bezpośrednio w fabryce. Równomiernie odtwarza temperaturę barwową i pokrywa ponad sto procent przestrzeni sRGB. Jako podłoże dla ekranu urządzenia posłużył panel FullHD IPS z częstotliwością odświeżania 75 Hz. Jego kąty widzenia są tradycyjnie duże (178° we wszystkich płaszczyznach widzenia). Ładne bonusy - technologia minimalizująca podświetlenie bez migotania i tryb LowBlue ze zmniejszoną intensywnością niebieskiego blasku. Oddzielna linia w modelu implementuje tryb Easy Read, który przełącza monitor w tryb czarno-biały dla wygodnego czytania.
Wybitne cechy charakteru
Na tle rówieśników Philips 242B1 wyróżnia się czujnikami obecności PowerSensor i LightSensor. Pierwsza automatycznie przełącza monitor w tryb oszczędzania energii, gdy po drugiej stronie ekranu nie ma użytkownika, druga dostosowuje ustawienia emitowanego obrazu do warunków oświetlenia otoczenia. W modelu zastosowano również synchronizację Adaptive-Sync, mającą na celu wyeliminowanie szarpnięć i rozrywania obrazu podczas jego transmisji ze źródła sygnału wideo.
Każda szansa na sukces
Możesz podłączyć źródło sygnału do monitora przez HDMI, DVI, DisplayPort lub HDMI. Dodatkowo model wyposażono we wbudowane głośniki 2 x 2 W oraz cztery porty USB, z których jeden obsługuje szybkie ładowanie kompatybilnych gadżetów mobilnych. Monitor opiera się na ergonomicznej „nodze” SmartErgoBase z regulacją wysokości, nachylenia i kąta obrotu ekranu. Model ma wszelkie szanse na poważny sukces w kategorii niedrogich monitorów wielofunkcyjnych!