Monitor BenQ PD2705U 27 " czarny (9H.LKDLA.TBE)
Wideo 11Zdjęcia 7 |
BenQ PD2705U 27 " czarny
2022 rokPD (design i grafika)4KPower DeliveryHDRCalMANPantoneTÜV RheinlandFreeSyncKVMgłośnikihub USB 3.0cienka ramka
Przekątna:27 "
Rozdzielczość:3840x2160 (16:9)
Matryca:IPS, czas reakcji 5 ms
Częstotliwość:60 Hz
Kontrast:1 200:1
Jasność:250 cd/m²
Funkcje:HDR, AMD FreeSync, PBP, Flicker-Free
Złącza:HDMI, DisplayPort, USB C
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup BenQ PD2705U 27 " czarny
Wszystkie ceny 22 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Benq Monitor 27 cali PD2705U LED 5ms/QHD/IPS/HDMI/DP/USB UPBEN27LPD2705UPokaż tylko niezbędne szczegóły
Różne tryby kolorystyczne przybliżają Twoim oczom niezbędne szczegóły. Musisz tylko włożyć... więcejswoją duszę w pracę.
Pozwól kolorowi komunikować się
Inspiracja przychodzi w linii lub kształtach. Niech precyzyjne kolory ożywiają je.
DualView
Prezentuj projekty w dwóch trybach obok siebie, aby usprawnić przepływ pracy i zwiększyć produktywność. Zadowolenie.plZłóż skargę | 1 783 zł |
BenQ PD2705U - 27'' | IPS | 4K | 60 Hz | DisplayPort, HDMI 2.0, USB 2.0, UPozwój by kolor był komunikacją Inspiracją są linie lub formy. Niech dokładne kolory je ożywią. Technologia HDR HDR10 uzyskuj... więceje lepsze wyniki wydajniej, gdy wyświetlasz podgląd efektu HDR na wideo podczas edycji. Pokaż tylko niezbędne szczegóły Różne tryby kolorystyczne przybliżają Twoim oczom niezbędne szczegóły. Musisz tylko dla swojej duszy do pracy. Wykorzystaj swoją kreatywność Niech ulepszona konstrukcja zajmie się częścią techniczną i pozwoli Ci uruchomić talenty twórcze. Przełącznik KVM Nowy przełącznik KVM automatycznie paruje się z sygnałami wejściowymi. Kliknij raz, aby przełączać systemy za pomocą Hotkey Puck G2, aby zaoszczędzić miejsce i zwiększyć wydajność. USB-C Pracuj bezproblemowo. Port USB-C zapewnia błyskawiczną transmisję wideo/audio/dan Komputronik.plZłóż skargę | 1 725 zł |
BENQ 27'' PD2705U 9H.LKDLA.TBE Czarny 9H.LKDLA.TBEDominujący kolor: Czarny Waga [kg]: 6 kg Wysokość [mm]: 365,7 mm Szerokość [mm]: 614 mm Głębokość [mm]: 86 mm Seria: PD2705U ... więcejProporcje ekranu: 16:9 Przekątna ekranu: 27" Rozdzielczość ekranu: 3840 x 2160 px (UHD 4K) Jasność [cd/m2]: 3502 cd/m2 Czas reakcji [ms]: 5 ms Kąt widzenia w pionie [stopnie]: 178° Kąt widzenia w poziomie [stopnie]: 178° Ilość wyświetlanych kolorów [mln]: 1,07 mln Typ panelu dotykowego: Nie Rodzaj matrycy: IPS Matryca błyszcząca: Matowa Zakrzywiony ekran: Nie Kontrast statyczny: 1 200:1 Czas reakcji: od 4 do 6 ms USB: 2 x USB-B
2 x USB-C
3 x USB 3.0 Wyjście audio: 1 x mini jack 3,5 mm Liczba złączy HDMI: 1 DisplayPort: 1 Złącza: ["DisplayPort", Neonet.plZłóż skargę | 1 836 zł |
Monitor BENQ DesignVue PD2705U 27" 3840x2160px IPSInspiracja pojawia się w liniach lub formach. Niech wierne kolory ożywią je. Obejmuje 99% przestrzeni kolorów sRGB i Rec.709.... więcejmożesz łatwo ładować i wyświetlać obrazy importowane z różnych źródeł. Electro.plZłóż skargę | 1 763 zł |
Benq Monitor 27 cali PD2705U LED 5ms/QHD/IPS/HDMI/DP/USB 76645Pokaż tylko niezbędne szczegóły
Pozwól kolorowi komunikować się
DualView
Prezentuj projekty w dwóch trybach obok siebie, aby usprawnić przepływ pracy i zwiększyć produktywność. Alsen.plDostawa: w Polsce Złóż skargę | 1 956 zł |
pokaż 17 ofert
Seria BenQ PD (design i grafika)Porównaj w tabeli →
od 2 046 zł
27 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 60 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, głośniki, HDR, Pantone Validated, CalMAN Verified
od 1 959 zł
25 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 60 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Thunderbolt, Power Delivery, USB 3.1, głośniki, HDR, Pantone Validated, CalMAN Verified, TÜV Rheinland
od 2 530 zł
do grafiki, 27 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 60 Hz, HDMI, DisplayPort, mini DisplayPort, USB 3.1, głośniki, Pantone Validated, CalMAN Verified
od 1 551 zł
27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 60 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, głośniki, Pantone Validated, CalMAN Verified
od 4 289 zł
do grafiki, 32 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 60 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, USB 3.1, głośniki, HDR, Pantone Validated, CalMAN Verified
od 2 473 zł
31.5 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 60 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, KVM-przełącznik, głośniki, AMD FreeSync, HDR
od 1 167 zł
25 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, 60 Hz, HDMI, DisplayPort, mini DisplayPort, USB 3.1, głośniki, CalMAN Verified
od 2 699 zł
do grafiki, 31.5 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 60 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, KVM-przełącznik, głośniki, AMD FreeSync, HDR, Pantone Validated, CalMAN Verified
od 2 209 zł
27 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 60 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, głośniki, HDR, Pantone Validated, CalMAN Verified
od 2 300 zł
do grafiki, 34 ", 3440x1440 (21:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 60 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, głośniki, HDR, Pantone Validated, CalMAN Verified
od 3 494 zł
do grafiki, 27 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 60 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Thunderbolt, Power Delivery, USB 3.1, głośniki, HDR, Pantone Validated, CalMAN Verified
od 1 725 zł
27 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 60 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, KVM-przełącznik, głośniki, AMD FreeSync, HDR, Pantone Validated, CalMAN Verified, TÜV Rheinland
od 1 700 zł
27 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 60 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, KVM-przełącznik, głośniki, AMD FreeSync, HDR, Pantone Validated, CalMAN Verified, TÜV Rheinland
Wideo recenzje
JAKI MONITOR DLA GRAFIKA I MONTAŻYSTY DO 3000zł? BENQ PD2705U
2 czerwca 20224 304 przegląd
Jaki Monitor do Montażu i Edycji Filmów i Wideo I Monitor Dla Fotografa I Do Pracy 2023.Benq PD2705U
30 marca 20229 381 przegląd
Best Moniter For Editors Benq Pd2705u Designer 4K Editing Monitor Unboxing #benq #srgb
13 stycznia739 przegląd
I got a new 4K Monitor - BenQ PD2705U 27inch Monitor for designing apps - Ansh Mehra @BenQindGurgaon
2 listopada 20227 883 przegląd
BenQ PD2705U & PD3205U -- First-Look
8 czerwca 202217 795 przegląd
How to Setup Dual Mac Monitors (BenQ PD2705U Designer Monitor)
28 lipca 20229 210 przegląd
Color Grading and Photo Editing 4k Monitor Under $600 | 99% sRGB and Rec 709 | BenQ PD2705U
24 sierpnia 202223 184 przegląd
【超お勧めモニター】クリエイターはこれを使え!BenQ PD2705U【正確な色を再現】
9 grudnia 202255 220 przegląd
BenQ PD2705UA 4K Designer Monitor Review
26 maja 202323 324 przegląd
BenQ DesignVue Designer Monitor PD2705U
25 października 20232 748 przegląd
BenQ DesignVue PD2705U 4K Designer Monitor with USB-C
10 marca 20228 298 przegląd
PodobnePorównaj w tabeli →
od 1 956 zł
do grafiki, 27 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 60 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, głośniki, HDR, CalMAN Verified
od 2 046 zł
27 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 60 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, głośniki, HDR, Pantone Validated, CalMAN Verified
od 1 899 zł
do grafiki, 27 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 60 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync, HDR
od 2 060 zł
do grafiki, 27 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 60 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync, HDR
od 1 847 zł
do grafiki, 27 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 60 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync, HDR
od 1 700 zł
27 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 60 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, KVM-przełącznik, głośniki, AMD FreeSync, HDR, Pantone Validated, CalMAN Verified, TÜV Rheinland
od 1 677 zł
do grafiki, 27 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 60 Hz, VGA, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, głośniki
od 2 209 zł
27 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 60 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, głośniki, HDR, Pantone Validated, CalMAN Verified
od 2 339 zł
do grafiki, 27 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 60 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, głośniki, VESA Adaptive-Sync, HDR, CalMAN Verified, TÜV Rheinland
od 1 660 zł
do grafiki, 27 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, 60 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, głośniki
od 2 196 zł
27 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 60 Hz, HDMI, USB C, Thunderbolt, Power Delivery, LAN, USB 3.1, głośniki, HDR
od 1 418 zł
do grafiki, 27 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, 60 Hz, DVI-D, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki