Monitor AOC 24V5CW 23.8 " czarny
Zdjęcia 12 |
AOC 24V5CW 23.8 " czarny
2023 rokHome (domowe)Power DeliveryFreeSyncgłośnikikamera internetowahub USB 3.0cienka ramkadobry NTSCdobry sRGBdobry AdobeRGB
Przekątna:23.8 "
Rozdzielczość:1920x1080 (16:9)
Matryca:IPS, czas reakcji 4 ms, MPRT 1 ms
Częstotliwość:75 Hz
Kontrast:1 000:1
Funkcje:AMD FreeSync, Flicker-Free
Złącza:HDMI, DisplayPort, USB C
Wbudowana kamera internetowa 2 MP
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup AOC 24V5CW 23.8 " czarny
Wszystkie ceny 21 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
AOC 24V5CW - 24-calowy FHD MOnitor 75 Hz IPS łączność USB-C kamera interneZa pomocą jednego kabla możesz oglądać płynne filmy w wysokiej rozdzielczości, przesyłać dane i ładować laptopa
AOC 24V5CW o... więcejferuje wszechstronne opcje połączeń, takie jak USB-C z zasilaczem do 65 W, 4 porty USB, port HDMI i DisplayPort.
Zakres dostawy: monitor AOC 24V5CW/BK 23,8", kabel zasilający, HDMI/DisplayPor Amazon.plZłóż skargę | 1 225 zł |
AOC Monitor 24V5CW 23.8 cali IPS HDMI DP USB-C Pivot Kamera UPAOC024XS0006Monitor 24V5CW
Elegancka propozycja do pracy zdalnej
AOC 24V5CW ma 23,8-calową matrycę IPS o rozdzielczości Full HD i z... więcejergonomiczną podstawą zapewniającą wygodę 360°. Przygotuj się na zwiększenie produktywności dzięki USB-C z technologią Power Delivery do 65 W, 4 portom USB i HDMI. Jednocześnie oferuje wszystko, czego potrzebujesz w wolnym czasie, oraz dodatkowe zabezpieczenie w postaci zintegrowanej z Windows Hello kamery internetowej.
Realistyczna współpraca i rozmowy ... (zobacz więcej) Zadowolenie.plZłóż skargę | 953 zł |
AOC 24V5CW/BK - 23.8'' | IPS | Full HD| 75 Hz | DisplayPort, USB-C | GłośnRealistyczna współpraca i rozmowy wideo Połączenia wideo nigdy nie były tak realistyczne, jak dzięki tej wbudowanej kamerze i... więcejnternetowej ze zintegrowanym mikrofonem. Połącz siły z kolegami i klientami z zacisza swojego domu lub biura dzięki jednemu prostemu rozwiązaniu! Bezpieczeństwo i szybkość reakcji dzięki kamerze internetowej z certyfikatem Windows Hello™ Uzyskaj najlepsze zabezpieczenia dzięki funkcji rozpoznawania twarzy Windows Hello™! Zintegrowana kamera internetowa z certyfikatem Windows Hello™ zapewnia wygodne dodatkowe bezpieczeństwo, bez konieczności wprowadzania haseł lub kodu PIN. Rozdzielczość FHD Chcesz oglądać filmy Blu-ray w doskonałej jakości, grać gry w wysokiej rozdzielczości lub czytać ostry tekst w zastosowaniach biurowych? Dzięki rozdzielczości Full HD 1920 x 1080 pikseli ten monitor Ci to umożliwi. Niezależnie od tego, co oglądasz, rozdzielczość Full HD wyświetli to z pełnym bogactwem szczegółów bez użycia karty graficznej z wyższej półki i zużywania wielu zasobów systemowych. Matryca IPS Matryca IPS gwarantuje doskonałe wrażenia z oglądania dzięki realistycznym, choć wyraźnym i precyzyjnie odwzorowanym barwom. Spójność wyświetlania barw jest zapewniona niezależnie od kąta, pod jakim patrzy się na ekran. 75Hz Częstotliwość Odświeżania Uzyskaj przewagę! Dzięki częstotliwości odświeżania 75 Hz, matryca wyświetla 75 klatek co sekundę. Częstotliwość odświeżania 75 Hz zapewnia o 25% wyższą szybkość od tego, co oferuje większość podstawowych monitorów z częstotliwością 60 Hz, a nadal pozwala zachować rozsądną cenę i zaoferować dodatkowe klatki graczom, którzy pragną pokonać swoich przeciwników. Zasilanie Power Delivery 65 W USB-C to zyskująca popularność technologia umożliwiająca przesyłanie danych i sygnału obrazu oraz zasilanie jednym kablem, która pozwala na ładowanie urządzeń podczas pracy. Za pomocą jednego i smukłego kabla technologia AOC USB-C zapewnia zasilanie z mocą do 65 W, co pozwala na ładowanie konwencjonalnyc Komputronik.plZłóż skargę | 839 zł |
AOC 23.8'' 24V5CW/BK Czarny 24V5CW/BKDominujący kolor: Czarny Wymiary (W x S x D) [mm]: 516,6 x 613 x 200 mm Waga [kg]: 6,08 kg Wysokość [mm]: 516,6 mm Szerokość... więcej[mm]: 613.03 mm Głębokość [mm]: 200 mm Seria: 24V5CW/BK Proporcje ekranu: 16:9 Przekątna ekranu: 23,8" Rozmiar plamki [mm]: 0,3114 x 0,3114 mm Rozdzielczość ekranu: 1920 x 1080 px Jasność [cd/m2]: 300 cd/m2 Kontrast dynamiczny: 20000000:1 Czas reakcji [ms]: 1 ms Kąt widzenia w pionie [stopnie]: 178° Kąt widzenia w poziomie [stopnie]: 178° Ilość wyświetlanych kolorów [mln]: 16,7 mln Inne: Monitor 24V5CW Elegancka propozycja do pracy zdalnej AOC 24V5CW ma 23,8-calową matrycę IPS o rozdzielczości Full HD i z ergonomiczną podstawą zapewniającą wygodę 360°. Przygotuj się na zwiększenie produktywności dzięki USB-C z technologią Power Delivery do 65 W, 4 portom USB i HDMI. Jednocześnie oferuje wszystko, czego potrzebujesz w wolnym czasie, oraz dodatkowe zabezpieczenie w postaci zintegrowanej z Windows Hello kamery internetowej. Realistyczna współpraca i rozmowy wideo Połączenia wideo nigdy nie były tak realistyczne, jak dzięki tej wbudowanej kamerze internetowej ze zintegrowanym mikrofonem. Połącz siły z kolegami i klientami z zacisza swojego domu lub biura dzięki jednemu prostemu rozwiązaniu! Bezpieczeństwo i szybkość reakcji dzięki kamerze internetowej z certyfikatem Windows Hello Uzyskaj najlepsze zabezpieczenia dzięki funkcji rozpoznawania twarzy Windows Hello! Zintegrowana kamera internetowa z certyfikatem Windows Hello zapewnia wygodne dodatkowe bezpieczeństwo, bez konieczności wprowadzania haseł lub kodu PIN. Rozdzielczość FHD Chcesz oglądać filmy Blu-ray w doskonałej jakości, grać gry w wysokiej rozdzielczości lub czytać ostry tekst w zastosowaniach biurowych? Dzięki rozdzielczości Full HD 1920 x 1080 pikseli ten monitor Ci to umożliwi. Niezależnie od tego, co oglądasz, rozdzielczość Full HD wyświetli to z pełnym bogactwem szczegółów bez użycia karty graficznej z wyższej półki i zużywania wielu zasobów systemowych. Matryca IPS Matryca IPS gwarantuje doskonałe wrażenia z oglądania dzięki realistycznym, choć wyraźnym i precyzyjnie odwzorowanym barwom. Spójność wyświetlania barw jest zapewniona niezależnie od kąta, pod jakim patrzy się na ekran. 75Hz Częstotliwość Odświeżania Uzyskaj przewagę! Dzięki częstotliwości odświeżania 75 Hz, matryca wyświetla 75 klatek co sekundę. Częstotliwość odświeżania 75 Hz zapewnia o 25% wyższą szybkość od tego, co oferuje większość podstawowych monitorów z częstotliwością 60 Hz, a nadal pozwala zachować rozsądną cenę i zaoferować dodatkowe klatki graczom, którzy pragną pokonać swoich przeciwników. Zasilanie Power Delivery 65 W USB-C to zyskująca popularność technologia umożliwiająca przesyłanie danych i sygnału obrazu oraz zasilanie jednym kablem, która pozwala na ładowanie urządzeń podczas pracy. Za pomocą jednego i smukłego kabla technologia AOC USB-C zapewnia zasilanie z mocą do 65 W, co pozwala na ładowanie konwencjonalnyc Neonet.plZłóż skargę | 963 zł |
Monitor AOC V5 24V5CW/BK 23.8" 1920x1080px IPS 1 msMonitor marki AOC 24V5CW/BK o przekątnej 24 cali. Rozdzielczość natywna 1920 x 1080 przy 75 Hz. Jasność 300 cd/m2. Kontrast s... więcejtatyczny 1000:1 a dynamiczny 20000000:1. Liczba wyświetlanych kolorów 16.7 mln. Czas reakcji matrycy 4 ms. Kat widzenia w pionie/poziomie 178 stopni. Kolor czarny. Wymiary 539.34 x 509.13 x 185 mm - z podstawką. Gwarancja 36 miesięcy. Electro.plZłóż skargę | 921 zł |
pokaż 16 ofert
Seria AOC Home (domowe)Porównaj w tabeli →
od 834 zł
23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, MPRT 1 ms, 75 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, głośniki, kamera internetowa, AMD FreeSync
od 609 zł
24 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, 75 Hz, HDMI, DisplayPort, głośniki, AMD FreeSync
od 859 zł
32 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, 75 Hz, HDMI, DisplayPort, głośniki, AMD FreeSync
od 783 zł
27 ", 2560x1440 (16:9), *VA, czas reakcji 4 ms, MPRT 1 ms, 75 Hz, HDMI, DisplayPort, głośniki, AMD FreeSync, VESA Adaptive-Sync
od 709 zł
27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, 75 Hz, HDMI, DisplayPort, głośniki, AMD FreeSync
od 4 000 zł
do grafiki, 32 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 60 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, głośniki, HDR
od 610 zł
27 ", 2560x1440 (16:9), *VA, czas reakcji 4 ms, 75 Hz, HDMI, DisplayPort, głośniki, AMD FreeSync
od 739 zł
27 ", 2560x1440 (16:9), *VA, czas reakcji 4 ms, 75 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, VESA Adaptive-Sync
od 1 259 zł
34 ", 3440x1440 (21:9), *VA, czas reakcji 4 ms, MPRT 1 ms, 100 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync, VESA Adaptive-Sync
od 1 022 zł
27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, MPRT 1 ms, 75 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, głośniki, kamera internetowa, AMD FreeSync
od 639 zł
23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, MPRT 1 ms, 100 Hz, HDMI, USB C, Power Delivery, USB 3.1, głośniki, VESA Adaptive-Sync
od 467 zł
23.8 ", 1920x1080 (16:9), *VA, czas reakcji 4 ms, 75 Hz, VGA, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, VESA Adaptive-Sync
od 451 zł
23.8 ", 1920x1080 (16:9), czas reakcji 4 ms, MPRT 1 ms, 100 Hz, VGA, HDMI, głośniki, VESA Adaptive-Sync, HDR
od 1 547 zł
34 ", 3440x1440 (21:9), zakrzywiony, 1500 R, *VA, czas reakcji 4 ms, MPRT 1 ms, 100 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, LAN, USB 3.1, głośniki
od 1 249 zł
27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, 75 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, LAN, USB 3.1, głośniki, kamera internetowa, VESA Adaptive-Sync
AkcesoriaWszystkie akcesoria do AOC 24V5CW →
PodobnePorównaj w tabeli →
od 848 zł
24 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, 75 Hz, VGA, DVI-D, HDMI, DisplayPort, głośniki, kamera internetowa
od 992 zł
23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 60 Hz, HDMI, USB C, Power Delivery, LAN, USB 3.1, głośniki, kamera internetowa
od 764 zł
23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, 75 Hz, VGA, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, kamera internetowa, TÜV Rheinland
od 844 zł
24 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 75 Hz, VGA, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, kamera internetowa, AMD FreeSync, TÜV Rheinland
od 799 zł
23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, 75 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, kamera internetowa, VESA Adaptive-Sync
od 773 zł
23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, 75 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, LAN, USB 3.1, głośniki, kamera internetowa, HDR
od 794 zł
23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, 75 Hz, VGA, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, głośniki, kamera internetowa, VESA Adaptive-Sync
od 993 zł
24 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 75 Hz, VGA, HDMI, DisplayPort, głośniki, kamera internetowa, TÜV Rheinland
od 699 zł
23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, 60 Hz, VGA, HDMI, DisplayPort, głośniki, kamera internetowa
od 747 zł
24 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 60 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, LAN, USB 3.1, kamera internetowa
od 959 zł
24 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 75 Hz, VGA, HDMI, DisplayPort, głośniki, AMD FreeSync, NVIDIA G-Sync Compatible
od 592 zł
23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, 100 Hz, VGA, HDMI, DisplayPort, głośniki, AMD FreeSync