Monitor Viewsonic VG2448a-2 23.8 " czarny
Zdjęcia 18 |
Viewsonic VG2448a-2 23.8 " czarny
Przekątna:23.8 "
Rozdzielczość:1920x1080 (16:9)
Matryca:IPS, czas reakcji 5 ms
Częstotliwość:60 Hz
Kontrast:1 000:1
Jasność:250 cd/m²
Funkcje:Flicker-Free
Złącza:VGA, HDMI, DisplayPort
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup Viewsonic VG2448a-2 23.8 " czarny
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
ViewSonic VG2448a-2 (VS18980) MON-LCD-VIE-0050 | 749 zł |
Monitor ViewSonic VG2448a-2 | 749 zł |
Monitor ViewSonic 23,8" VG2448a-2 (VS18980) HDMI D-Sub DP | 759 zł |
ViewSonic VG2448a-2 - darmowy odbiór w 22 miastach i bezpłatny zwrot Paczk | 789 zł |
PodobnePorównaj w tabeli →