Monitor Viewsonic VX2780J-2K 27 " czarny (VS17861)
Zdjęcia 14 |
Debiutant 2023 marki Viewsonic to średniobudżetowy monitor do multimediów i gier, który może zaspokoić potrzeby szerokiego grona użytkowników. Model otrzymał 27-calowy ekran o rozdzielczości 2560x1440 pikseli, co zapewnia równowagę pomiędzy szczegółowością (rozmiar piksela 0,23 mm) a wymaganiami wydajnościowymi komputera PC. Wyświetlacz oparty jest na pseudo 10-bitowej (8 bit + FRC) matrycy IPS, której zaletami są szerokie kąty widzenia, zwiększona jasność szczytowa do 350 nitów i doskonałe odwzorowanie kolorów.
Na poparcie tego ostatniego argumentu gama kolorów przestrzeni sRGB została rozszerzona do 131%, a pokrycie w systemie NTSC wynosi 93%. Ponadto monitor Viewsonic VX2780J-2K obsługuje treści HDR, nie migocze (technologia Flicker-Free) i ma prawie wszystko, czego potrzebują gracze. Zatem matryca jest tutaj szybka (reakcja 1 ms) i zapewnia płynne wideo (częstotliwość odświeżania 170 Hz), do tego dochodzą wyspecjalizowane opcje gamingowe, m.in. Black Stabilizer – funkcja odpowiedzialna za rozjaśnianie ciemnych obszarów scen. Na szczególną uwagę zasługuje ergonomiczny stojak, który posiada możliwość regulacji wysokości, obrotu oraz umożliwia zmianę orientacji wyświetlacza na pionową.
Kup Viewsonic VX2780J-2K 27 " czarny
Wszystkie ceny 6 →ViewSonic VX2780J-2K Monitor do gier 27" 2K 170Hz IPS | 1 199 zł |
Monitor ViewSonic VX2780j-2K | 1 195 zł |
Monitor ViewSonic 27" VX2780J-2K (VS17861) 2xHDMI DP | 1 227 zł |
Viewsonic Vx2780j-2k 27´´ Qhd Ips Led 170hzhz Monitor Przezroczysty | 1 168 zł |
Viewsonic VX2780J-2K IPS 27" | 1 320 zł |
ViewSonic VX2780J-2K - darmowy odbiór w 22 miastach i bezpłatny zwrot Pacz | 1 269 zł |