Monitor Viewsonic VA3209-MH 31.5 " czarny
Zdjęcia 11 |
Viewsonic VA3209-MH 31.5 " czarny
Przekątna:31.5 "
Rozdzielczość:1920x1080 (16:9)
Matryca:IPS, czas reakcji 4 ms
Częstotliwość:75 Hz
Kontrast:1 200:1
Jasność:250 cd/m²
Funkcje:VESA Adaptive-Sync, Flicker-Free
Złącza:VGA, HDMI
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup Viewsonic VA3209-MH 31.5 " czarny
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
ViewSonic VA3209-MH - LED monitor - 32" 315" viewable - 1920 x 1080 Full H | 1 499 zł |
ViewSonic 31,5'' VA3209-MH (VS19151) HDMI D-Sub MON-LCD-VIE-0065 | 874 zł |
Monitor VIEWSONIC VA3209-MH (VS19155) 31.5" 1920x1080px IPS 4 ms VS19155 | 879 zł |
Monitor ViewSonic 31,5" VA3209-MH (VS19151) HDMI D-Sub | 881 zł |
Viewsonic Va3209-mh 32´´ Full Hd Ips Led Monitor 75hz Posrebrzany One Size | 793 zł |
ViewSonic VA3209-MH | 1 078 zł |
ViewSonic VA3209-MH - darmowy odbiór w 22 miastach i bezpłatny zwrot Paczk | 919 zł |
PodobnePorównaj w tabeli →