Monitor Viewsonic VA1655 15.6 " czarny
Wideo 8Zdjęcia 14 | od 707 do 779 zł dodaj do listymoje listy |
Viewsonic VA1655 15.6 " czarny
Przekątna:15.6 "
Rozdzielczość:1920x1080 (16:9)
Matryca:IPS, czas reakcji 7 ms
Częstotliwość:60 Hz
Kontrast:800:1
Jasność:250 cd/m²
Funkcje:Flicker-Free
Złącza:HDMI, USB C
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Seria Viewsonic VA (poziomu podstawowego)Porównaj w tabeli →
od 871 zł
31.5 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, 75 Hz, VGA, HDMI, głośniki, VESA Adaptive-Sync
od 1 089 zł
do grafiki, 31.5 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, 75 Hz, HDMI, DisplayPort, głośniki, VESA Adaptive-Sync
od 498 zł
27 ", 1920x1080 (16:9), *VA, czas reakcji 4 ms, 75 Hz, VGA, HDMI, AMD FreeSync
od 815 zł
27 ", 2560x1440 (16:9), *VA, czas reakcji 4 ms, 75 Hz, HDMI, DisplayPort, głośniki, AMD FreeSync
od 369 zł
21.5 ", 1920x1080 (16:9), *VA, czas reakcji 4 ms, 75 Hz, VGA, HDMI, AMD FreeSync
od 707 zł
przenośny, 15.6 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 7 ms, 60 Hz, HDMI, USB C, głośniki
od 689 zł
23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, MPRT 1 ms, 100 Hz, VGA, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, VESA Adaptive-Sync
od 728 zł
24 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 100 Hz, VGA, HDMI, DisplayPort, VESA Adaptive-Sync
od 532 zł
24 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 75 Hz, VGA, HDMI, AMD FreeSync
Wideo recenzje
ViewSonic VA1655 15.6 Inch 1080p Portable IPS Monitor with Mobile Ergonomics | USB C | Mini HDMI
7 czerwca 2023267 przegląd
ViewSonic VA1655 16 Inch Portable Monitor Review in Malayalam
29 kwietnia 20231 456 przegląd
Light but Powerful :Viewsonic VA1655 Portable Display Overview #viewsonic #gaming #adobepremierepro
16 lutego 20234 163 przegląd
ViewSonic VA1655 15.6 Inch 1080p Portable IPS Monitor #Portable IPS
12 grudnia 2023144 przegląd
Quick Look: ViewSonic VA1655 15.6 Inch 1080p Portable IPS Monitor Review
2 sierpnia 202221 576 przegląd
Review ViewSonic VA1655 15.6 Inch 1080p Portable IPS Monitor with Mobile Ergonomics, USB C, Mini HDM
3 czerwca 2023418 przegląd
ViewSonic VA1655 vs MNN Portable Monitor - Which is Better for You?
28 maja 2023373 przegląd
ViewSonic VA1655 15.6 Inch 1080p Portable IPS Monitor with Mobile Ergonomics, USB-C , Mini HDMI for
1 stycznia 20234 710 przegląd
PodobnePorównaj w tabeli →
od 730 zł
przenośny, 15.6 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, 60 Hz, HDMI, USB C, głośniki, VESA Adaptive-Sync
od 686 zł
przenośny, 15.6 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 60 Hz, USB C, TÜV Rheinland
od 985 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 144 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
od 1 629 zł
27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 180 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium Pro, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, HDR, TÜV Rheinland
od 1 999 zł
gamingowy, 28 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 144 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB C, USB 3.1, KVM-przełącznik, głośniki, AMD FreeSync Premium Pro, HDR, TÜV Rheinland
od 599 zł
gamingowy, 23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, MPRT 1 ms, 165 Hz, VGA, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync
od 1 469 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 180 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, HDR, TÜV Rheinland
od 589 zł
gamingowy, 27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 165 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, HDR, TÜV Rheinland
od 1 069 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), zakrzywiony, 1000 R, *VA, czas reakcji 4 ms, MPRT 1 ms, 144 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, HDR
od 734 zł
29 ", 2560x1080 (21:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 75 Hz, HDMI, AMD FreeSync, HDR
od 5 299 zł
49 ", 5120x1440 (32:9), zakrzywiony, 1800 R, OLED, czas reakcji 0.03 ms, 240 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync Premium Pro, VESA Adaptive-Sync, HDR