Monitor Viewsonic VA3209-2K-MHD 31.5 " czarny
Zdjęcia 12 |
Viewsonic VA3209-2K-MHD 31.5 " czarny
Przekątna:31.5 "
Rozdzielczość:2560x1440 (16:9)
Matryca:IPS, czas reakcji 4 ms
Częstotliwość:75 Hz
Kontrast:1 200:1
Jasność:250 cd/m²
Funkcje:VESA Adaptive-Sync, Flicker-Free
Złącza:HDMI, DisplayPort
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup Viewsonic VA3209-2K-MHD 31.5 " czarny
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
ViewSonic VA3209-2K-MHD | 1 089 zł |
Monitor VIEWSONIC VA3209-2K-MHD (VS19151) 31.5" 2560x1440px IPS 4 ms | 1 159 zł |
Monitor VIEWSONIC VA3209-2K-MHD (VS19151) 31.5" 2560x1440px IPS 4 ms VS191 | 1 159 zł |
Monitor ViewSonic 31,5" VA3209-2K-MHD (VS19155) 2xHDMI DP | 1 114 zł |
Viewsonic VA3209-2K-MHD | 1 151 zł |
ViewSonic VA3209-2K-MHD - darmowy odbiór w 22 miastach i bezpłatny zwrot P | 1 159 zł |
PodobnePorównaj w tabeli →