Monitor Viewsonic VA2432-H 24 " czarny
Zdjęcia 13 |
Viewsonic VA2432-H 24 " czarny
Przekątna:24 "
Rozdzielczość:1920x1080 (16:9)
Matryca:IPS, czas reakcji 4 ms
Częstotliwość:75 Hz
Kontrast:1 000:1
Jasność:250 cd/m²
Funkcje:Flicker-Free
Złącza:VGA, HDMI
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup Viewsonic VA2432-H 24 " czarny
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
ViewSonic VA2432-H (VS17789) MON-LCD-VIE-0055 | 421 zł |
Monitor VIEWSONIC VA2432-H (VS17789) 23.8" 1920x1080px IPS 4 ms | 425 zł |
Monitor VIEWSONIC VA2432-H (VS17789) 23.8" 1920x1080px IPS 4 ms VS17789 | 400 zł |
Viewsonic Va2432-h 24´´ Full Hd Led Monitor 75hz Czarny One Size / EU Plug | 609 zł |
PodobnePorównaj w tabeli →