Monitor Asus VA24DCP 24 " czarny
Zdjęcia 4 |
Asus VA24DCP 24 " czarny
Przekątna:24 "
Rozdzielczość:1920x1080 (16:9)
Matryca:IPS, czas reakcji 5 ms
Częstotliwość:75 Hz
Kontrast:1 000:1
Jasność:250 cd/m²
Funkcje:AMD FreeSync, Flicker-Free
Złącza:HDMI, USB C
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup Asus VA24DCP 24 " czarny
Wszystkie ceny 24 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Asus Monitor 24 cale VA24DCP IPS USB-C HDMI Głośnik UPASU024XSV2DCP | 658 zł |
Monitor ASUS Eye Care VA24DCP 23.8" 1920x1080px IPS | 643 zł |
ASUS VA24DCP- 23.8'' | IPS | Full HD | HDMI | USB-C PD65W | Głośniki | VES | 589 zł |
Asus Monitor 24 cale VA24DCP IPS USB-C HDMI Głośnik 67965 | 690 zł |
ASUS 23.8'' VA24DCP Czarny VA24DCP | 798 zł |
pokaż 19 ofert
PodobnePorównaj w tabeli →