Monitor AOC 24B2XDA 24 " czarny
Zdjęcia 3 |
Niedrogi monitor multimedialny klasy podstawowej firmy AOC, wykonany zgodnie z zasadą „nic więcej”. Jako podstawę wykorzystuje 24-calową matrycę IPS z głębią kolorów 6-bit + FRC i rozdzielczością Full HD. Ekran zapewnia maksymalną jasność obrazu 250 nitów, współczynnik kontrastu 1000:1 i gamę kolorów 72% trójkąta NTSC. Czujnik ma czas reakcji od szarego do szarego 4 ms i został ulepszony do częstotliwości odświeżania 75 Hz.
Z jednej strony nie spełnia to w pełni współczesnych wymagań monitora do gier, z drugiej strony jest całkiem odpowiedni dla niedrogiego komputera do gier, wyostrzonego do gier na średnich ustawieniach graficznych w rozdzielczości Full HD. Aby zmniejszyć zmęczenie oczu podczas długotrwałego użytkowania, monitor AOC 24B2XDA został nauczony kilku przydatnych sztuczek. W szczególności zapewnia funkcję Flicker-Free, która eliminuje migotanie podświetlenia oraz wbudowany filtr kolorów, który zmniejsza ilość niebieskich odcieni. Zestaw portów wygląda raczej staroświecko i zawiera analogowe złącza VGA i DVI-D, a także bardziej znaną cyfrową wersję HDMI 1.4. Dodatkowo jest wyposażony w parę 2-watowych głośników oraz osobne wyjście słuchawkowe.
Kup AOC 24B2XDA 24 " czarny
Wszystkie ceny 15 →Monitor 23,8" AOC 24B2XDA | 399 zł |
AOC Monitor 24B2XDA 23.8 cali IPS DVI HDMI Głośniki UPAOC024XS00040 | 400 zł |
AOC 24B2XDA MON-LCD-AOC-0323 | 399 zł |
Monitor, AOC, 24B2XDA, 23.8', IPS DVI HDMI, głośniki | 404 zł |
Monitor AOC 24B2XDA 23.8" 1920x1080px IPS 4 ms | 400 zł |