Monitor Philips 242S1AE 24 " czarny
Wideo 2Zdjęcia 6 |
Wszechstronny, energooszczędny monitor FullHD o przekątnej 23,8 cala z cienką ramką z półbłyszczącą powłoką przeciwodblaskową, rozszerzoną gamą kolorów, ergonomiczną, obrotową podstawą i wbudowanym systemem stereo 4 W (2 x 2 W). Jest pozycjonowany jako model średniej klasy z rodziny Philips S-Line 2020, której monitory są przeznaczone do użytku jako część stacji roboczych klasy podstawowej / średniej i komputerów konsumenckich.
Ekran tego modelu oparty jest na ośmiobitowej matrycy IPS o rozdzielczości 1920 × 1080 i podświetleniu Flicker-Free W-LED bez migotania o wysokiej częstotliwości. Monitor Philips 242S1AE nadaje się do wszelkich prac biurowych (teksty, tabele, prezentacje, grafika biznesowa, treści internetowe), tworzenia i testowania oprogramowania, modelowania 3D i projektowania w systemach CAD/CAE.
Dzięki szybkiej matrycy (czas reakcji 4 ms GtG) i obsłudze technologii AMD FreeSync zapewnia dobrą klarowność i płynność ruchu w grach. Zdejmowana podstawka umożliwia regulację wysokości, pochylenia i obrotu ekranu. Obsługiwana jest szybka zmiana orientacji z poziomej na pionową. Do podłączenia dostępny jest pełny zestaw wszystkich obecnych portów cyfrowych i analogowych (HDMI 1.4, DisplayPort 1.2, DVD-D, VGA D-sub).
Kup Philips 242S1AE 24 " czarny
Wszystkie ceny 30 →24" Philips S-line 242S1AE - 4 ms - Monitor | 644 zł |
Philips Monitor 242S1AE 23.8 IPS DVI HDMI DP Pivot UPPHI024XS00035 | 685 zł |
Philips Monitor 242S1AE 23.8 IPS DVI HDMI DP Pivot | 659 zł |
PHILIPS 242S1AE/00 | 682 zł |
Philips 242S1AE - 23,8'' | IPS | Full HD | 75Hz | Pivot MON-LCD-PHI-0220 | 659 zł |