Monitor Philips 242S9JAL 24 " czarny (242S9JAL/00)
Zdjęcia 7 |
Philips 242S9JAL 24 " czarny
Przekątna:24 "
Rozdzielczość:1920x1080 (16:9)
Matryca:*VA, czas reakcji 4 ms
Częstotliwość:75 Hz
Kontrast:3 000:1
Jasność:300 cd/m²
Funkcje:VESA Adaptive-Sync, Flicker-Free
Złącza:VGA, DVI-D, HDMI, DisplayPort
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup Philips 242S9JAL 24 " czarny
Wszystkie ceny 14 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Philips 242S9JAL - 24'' | VA | Full HD | 75 Hz MON-LCD-PHI-0352Business Monitor LCD Monitor S-line zapewnia efektywność niezbędną w biznesie. Funkcje takie jak Flicker-Free i LowBlue spraw... więcejiają, że praca przy monitorze nie męczy oczu i jest wydajniejsza. Monitor z panelem VA pozwala cieszyć się wspaniałej jakości obrazem i szerokimi kątami widzenia Monitor LED VA firmy Philips korzysta z zaawansowanej technologii wielofunkcyjneg Komputronik.plZłóż skargę | 479 zł |
Philips 242S9JAL/00 24" Full HD VA 75Hz 4msCyfrowe złącze koaksjalne:nie; OleOle.plZłóż skargę | 479 zł |
Monitor Philips S-line 242S9JAL/00 | 572 zł |
Philips, Monitor 242S9JAL VA HDMI DP Głośniki, 23,8'Monitor LCD Niezawodny i niezastąpiony Monitor S-line zapewnia efektywność niezbędną w biznesie. Funkcje takie jak Flicker-Fr... więcejee i LowBlue sprawiają, że praca... EmpikZłóż skargę | 518 zł |
Philips 242S9JAL/00 24" Full HD VA 75Hz 4msCyfrowe złącze koaksjalne:nie; RTV Euro AGDZłóż skargę | 479 zł |
pokaż 9 ofert
Seria Philips S seriesPorównaj w tabeli →
od 736 zł
27 ", 2560x1440 (16:9), *VA, czas reakcji 4 ms, 75 Hz, VGA, DVI-D, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, VESA Adaptive-Sync
od 572 zł
27 ", 1920x1080 (16:9), *VA, czas reakcji 4 ms, 75 Hz, VGA, DVI-D, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, VESA Adaptive-Sync
od 942 zł
27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, 75 Hz, VGA, DVI-D, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, kamera internetowa, VESA Adaptive-Sync, TÜV Rheinland
od 797 zł
27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, 75 Hz, DVI-D, HDMI, DisplayPort, głośniki, AMD FreeSync, TÜV Rheinland
od 497 zł
24 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 60 Hz, VGA, HDMI, głośniki
od 939 zł
22 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 60 Hz, VGA, HDMI, DisplayPort, głośniki
od 469 zł
23.8 ", 1920x1080 (16:9), *VA, czas reakcji 4 ms, 75 Hz, VGA, DVI-D, HDMI, głośniki, VESA Adaptive-Sync
od 524 zł
24 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 60 Hz, VGA, DisplayPort, głośniki
od 672 zł
27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, 75 Hz, VGA, DVI-D, HDMI, DisplayPort, głośniki, AMD FreeSync
od 476 zł
24 ", 1920x1080 (16:9), *VA, czas reakcji 4 ms, 75 Hz, VGA, DVI-D, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, VESA Adaptive-Sync, TÜV Rheinland
od 597 zł
24 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, 75 Hz, VGA, DVI-D, HDMI, DisplayPort, głośniki, AMD FreeSync
od 559 zł
24 ", 1920x1080 (16:9), *VA, czas reakcji 4 ms, 75 Hz, VGA, DVI-D, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, VESA Adaptive-Sync, TÜV Rheinland
od 1 003 zł
27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, 75 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, LAN, USB 3.1, głośniki, TÜV Rheinland
PodobnePorównaj w tabeli →
od 518 zł
23.8 ", 1920x1080 (16:9), *VA, czas reakcji 8 ms, 100 Hz, VGA, HDMI, głośniki, AMD FreeSync, NVIDIA G-Sync Compatible
od 493 zł
24 ", 1920x1080 (16:9), zakrzywiony, 1500 R, *VA, czas reakcji 4 ms, 75 Hz, VGA, HDMI, głośniki
od 469 zł
23.8 ", 1920x1080 (16:9), *VA, czas reakcji 4 ms, 75 Hz, VGA, DVI-D, HDMI, głośniki, VESA Adaptive-Sync
od 449 zł
23.8 ", 1920x1080 (16:9), *VA, MPRT 1 ms, 100 Hz, HDMI, DisplayPort, głośniki, AMD FreeSync
od 379 zł
23.8 ", 1920x1080 (16:9), *VA, czas reakcji 5 ms, 75 Hz, VGA, HDMI, głośniki
od 449 zł
23.8 ", 1920x1080 (16:9), *VA, czas reakcji 4 ms, MPRT 1 ms, 75 Hz, HDMI, DisplayPort, głośniki, AMD FreeSync
od 427 zł
23.8 ", 1920x1080 (16:9), *VA, czas reakcji 4 ms, 75 Hz, HDMI, DisplayPort, głośniki
od 409 zł
23.8 ", 1920x1080 (16:9), *VA, czas reakcji 4 ms, MPRT 1 ms, 100 Hz, VGA, HDMI, głośniki, VESA Adaptive-Sync
od 430 zł
23.6 ", 1920x1080 (16:9), zakrzywiony, 1500 R, *VA, czas reakcji 4 ms, MPRT 1 ms, 75 Hz, HDMI, DisplayPort, głośniki, TÜV Rheinland
od 447 zł
23.8 ", 1920x1080 (16:9), *VA, MPRT 1 ms, 100 Hz, VGA, HDMI, VESA Adaptive-Sync
od 434 zł
23.8 ", 1920x1080 (16:9), *VA, czas reakcji 5 ms, 75 Hz, VGA, HDMI, AMD FreeSync, TÜV Rheinland