Monitor Philips 272S1AE 27 " czarny
Wideo 2Zdjęcia 6 |
Philips 272S1AE 27 " czarny
Przekątna:27 "
Rozdzielczość:1920x1080 (16:9)
Matryca:IPS, czas reakcji 4 ms
Częstotliwość:75 Hz
Kontrast:1 000:1
Jasność:250 cd/m²
Funkcje:AMD FreeSync, Flicker-Free
Złącza:VGA, DVI-D, HDMI, DisplayPort
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup Philips 272S1AE 27 " czarny
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Monitor PHILIPS S-Line 272S1AE 27" 1920x1080px IPS 4 msMonitor PHILIPS S-Line 272S1AE/00 oferuje niezbędne funkcje umożliwiające codzienną wydajność i wygodną pracę. Monitor prakty... więcejcznie bez ramki z rozdzielczością FHD zapewnia wyraźny obraz. Tryby EasyRead i Eye Comfort dbają o Twoje oczy, co zostało potwierdzone certyfikatem TUV. Electro.plZłóż skargę | 679 zł |
Monitor, Philips, 272S1AE, 27', IPS DVI HDMI DP PivotNiezawodny i niezastąpionyMo EmpikZłóż skargę | 703 zł |
Philips 272S1AE - 27'' | IPS | Full HD MON-LCD-PHI-0330Niezawodny i niezastąpiony Monitor Philips S Line oferuje niezbędne funkcje umożliwiające codzienną wydajność i wygodną pracę... więcej. Monitor praktycznie bez ramki z rozdzielczością FHD zapewnia wyraźny obraz. Tryby EasyRead i Eye Comfort dbają o Twoje oczy, co zostało potwierdzone certyfikatem TUV. Technologia IPS zapewnia znakomite kolory i szeroki kąt widzenia Monitory IPS wykorzystują zaawansowaną technologię, która zapewnia bardzo szeroki kąt widzenia wynoszący 178/178 stopni, co umożliwia oglądanie obrazu pod niemal każdym kątem — nawet w trybie obracania o 90 stopni. W przeciwieństwie do standardowych paneli TN monitory IPS oferują niezwykle wyrazisty obraz i żywe kolory. Dzięki temu idealnie nadają się nie tylko do wyświetlania zdjęć i filmów czy przeglądania Internetu, ale również świetnie sprawdzają się w zastosowaniach profesjonalnych Komputronik.plZłóż skargę | 679 zł |
Monitor PHILIPS 27" 1920 x 1080 272S1AE/00 CzarnyMonitor z ekranem o przekątnej 27 cali o rozdzielczości 1920 x 1080 pikseli. Czas reakcji wynosi 4 ms. Jasność 250 cd/m2. ZakuptoDostawa: w Polsce Złóż skargę | 768 zł |
Philips 272S1AE/00 27" Full HD IPS 75Hz 4msCyfrowe złącze koaksjalne:nie; OleOle.plZłóż skargę | 679 zł |
pokaż 5 ofert
Seria Philips S seriesPorównaj w tabeli →
od 937 zł
27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, 75 Hz, VGA, DVI-D, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, kamera internetowa, VESA Adaptive-Sync, TÜV Rheinland
od 571 zł
27 ", 1920x1080 (16:9), *VA, czas reakcji 4 ms, 75 Hz, VGA, DVI-D, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, VESA Adaptive-Sync
od 474 zł
24 ", 1920x1080 (16:9), *VA, czas reakcji 4 ms, 75 Hz, VGA, DVI-D, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, VESA Adaptive-Sync, TÜV Rheinland
od 870 zł
27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, 75 Hz, DVI-D, HDMI, DisplayPort, głośniki, AMD FreeSync, TÜV Rheinland
od 497 zł
24 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 60 Hz, VGA, HDMI, głośniki
od 619 zł
24 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, 75 Hz, VGA, DVI-D, HDMI, DisplayPort, głośniki, AMD FreeSync
od 736 zł
27 ", 2560x1440 (16:9), *VA, czas reakcji 4 ms, 75 Hz, VGA, DVI-D, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, VESA Adaptive-Sync
od 939 zł
22 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 60 Hz, VGA, HDMI, DisplayPort, głośniki
od 679 zł
27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, 75 Hz, VGA, DVI-D, HDMI, DisplayPort, głośniki, AMD FreeSync
od 458 zł
23.8 ", 1920x1080 (16:9), *VA, czas reakcji 4 ms, 75 Hz, VGA, DVI-D, HDMI, głośniki, VESA Adaptive-Sync
od 560 zł
24 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 60 Hz, VGA, DisplayPort, głośniki
od 582 zł
24 ", 1920x1080 (16:9), *VA, czas reakcji 4 ms, 75 Hz, VGA, DVI-D, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, VESA Adaptive-Sync, TÜV Rheinland
od 967 zł
27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, 75 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, LAN, USB 3.1, głośniki, TÜV Rheinland
Wideo recenzje
An Unboxing Experience | Philips Monitors 242S1AE/272S1AE
30 marca 20231 422 przegląd
Unboxing 242S1AE/272S1AE | Philips Monitors 242S1AE/272S1AE
30 marca 20231 559 przegląd
PodobnePorównaj w tabeli →
od 642 zł
27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, MPRT 1 ms, 100 Hz, HDMI, DisplayPort, głośniki, VESA Adaptive-Sync
od 614 zł
27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, 75 Hz, VGA, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, VESA Adaptive-Sync, HDR
od 679 zł
27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, 75 Hz, HDMI, DisplayPort, głośniki, AMD FreeSync
od 659 zł
27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, MPRT 1 ms, 100 Hz, VGA, HDMI, DisplayPort, głośniki, AMD FreeSync, HDR
od 650 zł
27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 75 Hz, HDMI, DisplayPort, głośniki, AMD FreeSync, TÜV Rheinland
od 697 zł
27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, MPRT 1 ms, 100 Hz, HDMI, DisplayPort, głośniki, AMD FreeSync, VESA Adaptive-Sync, TÜV Rheinland
od 681 zł
27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, MPRT 1 ms, 100 Hz, VGA, HDMI, DisplayPort, głośniki, VESA Adaptive-Sync, TÜV Rheinland
od 710 zł
27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 75 Hz, DVI-D, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki
od 712 zł
27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 3 ms, 100 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync, TÜV Rheinland
od 595 zł
27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, 75 Hz, VGA, HDMI, DisplayPort, głośniki
od 712 zł
27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, MPRT 0.4 ms, 100 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync, TÜV Rheinland
od 559 zł
27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, 100 Hz, VGA, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync