Monitor Iiyama ProLite XUB2493HSU-B6 23.8 "
Zdjęcia 12 |
Iiyama ProLite XUB2493HSU-B6 23.8 "
Przekątna:23.8 "
Rozdzielczość:1920x1080 (16:9)
Matryca:IPS, MPRT 1 ms
Częstotliwość:100 Hz
Kontrast:1 000:1
Jasność:250 cd/m²
Funkcje:AMD FreeSync, VESA Adaptive-Sync, Flicker-Free
Złącza:HDMI, DisplayPort
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup Iiyama ProLite XUB2493HSU-B6 23.8 "
Wszystkie ceny 15 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
iiyama XUB2493HSU-B6-238" IPS 1920x1080/100Hz1H1DP Posiada | 624 zł |
IIYAMA Monitor 23.8 cala XUB2493HSU-B6 IPS.HDMI.DP.2x2W.USBx2.SLIM.HAS(150 | 659 zł |
Monitor IIYAMA ProLite XUB2493HSU-B6 23.8" 1920x1080px IPS 100Hz 1 ms | 629 zł |
iiyama XUB2493HSU-B6 MON-LCD-IYA-0665 | 659 zł |
IIYAMA 23.8'' ProLite XU2493HSU-B6 Czarny XUB2493HSU-B6 | 659 zł |
pokaż 10 ofert
Modyfikacje Iiyama ProLite XUB2493HSU-B6
Ceny na Iiyama ProLite XUB2493HSU-B6 |
---|---|---|---|---|
Iiyama ProLite XUB2293HSU-B6 21.5 " | od 487 zł | 15 oferty | ||
Iiyama ProLite XUB2493HSU-B6 23.8 " | od 624 zł | 15 oferty | ||
Iiyama ProLite XUB2793HSU-B6 27 " | od 696 zł | 23 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →