Monitor Acer Vero B247YEbmiprzxv 23.8 " czarny (UM.QB7EE.E15)
Zdjęcia 8 |
Acer Vero B247YEbmiprzxv 23.8 " czarny
Przekątna:23.8 "
Rozdzielczość:1920x1080 (16:9)
Matryca:IPS, czas reakcji 4 ms
Częstotliwość:100 Hz
Kontrast:1 000:1
Jasność:250 cd/m²
Funkcje:AMD FreeSync, Flicker-Free
Złącza:VGA, HDMI, DisplayPort
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup Acer Vero B247YEbmiprzxv 23.8 " czarny
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
ACER Vero B247Y Ebmiprzxv - Seria B7 - Monitor LED - Full HD 1080p - 61 cm | 686 zł |
Monitor ACER Vero B7 B247YEBMIPRZXV 23.8" 1920x1080px IPS 100Hz 4 ms | 686 zł |
Acer LCD B247YEbmiprzxv 23,8" IPS monitor LED UM.QB7EE.E15 | 709 zł |
Monitor ACER Vero B7 B247YEBMIPRZXV 23.8" 1920x1080px IPS 100Hz 4 ms UM.QB | 686 zł |
pokaż 6 ofert
PodobnePorównaj w tabeli →