Monitor Acer Predator X32FPbmiiiiphuzx 32 " czarny
Wideo 1Zdjęcia 2 |
Acer Predator X32FPbmiiiiphuzx 32 " czarny
2023 rokPredatorgamingowy4KHDMI 2.1Power DeliveryHDRFreeSyncgłośnikihub USB 3.0cienka ramkadobry AdobeRGB
Przekątna:32 "
Rozdzielczość:3840x2160 (16:9)
Matryca:Mini LED IPS, czas reakcji 1 ms
Częstotliwość:160 Hz
Kontrast:1 000:1
Jasność:1200 cd/m²
Funkcje:HDR, AMD FreeSync Premium Pro, NVIDIA G-Sync Compatible, Flicker-Free
Złącza:HDMI, DisplayPort, USB C
32-calowy monitor do gier 4K. Częstotliwość odświeżania 160 Hz. Producent deklaruje certyfikat VESA DisplayHDR 1000. Monitor zbudowany jest w oparciu o matrycę IPS, zastosowano podświetlenie Mini LED z 1152 oddzielnie sterowanymi strefami podświetlenia.
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup Acer Predator X32FPbmiiiiphuzx 32 " czarny
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Acer Predator X32 FP monitor gamingowy 4K UHD 160 Hz USB-C Quantum-Dot wyś | 7 041 zł |
32" Acer Predator X32FP Gaming monitor 32" 4K Mini LED UHD (3840x2160) - 1 | 7 961 zł |
Monitor Acer Predator X32FPbmiiiiphuzx (UM.JX0EE.P01) | 7 959 zł |
Acer Predator X32 32´´ 4k Ips Led 160hz Gaming Monitor Przezroczysty UM.JX | 7 382 zł |
Wideo recenzje
PodobnePorównaj w tabeli →