Router do gier Acer Predator Connect W6 (FF.G22WW.001)
Wideo 4Zdjęcia 5 |
Acer Predator Connect W6
WAN:Ethernet
Podłączenie:LAN 4 porty, 1 Gb/s
Wi-Fi:Wi-Fi 4 (N), Wi-Fi 5 (AC), Wi-Fi 6 (AX)
Anteny i sygnał:MU-MIMO, 27 dBm, 6 antena(y), niewymienne
Całkowita prędkość Wi-Fi do 7800 Mb/s. Priorytetyzacja ruchu w grach, oddzielny port LAN gry.
Wi-Fi bez martwych punktów: stabilny sygnał w całym domu lub mieszkaniuProste i skuteczne sposoby na zapewnienie stabilnego sygnału Wi-Fi w małych i dużych przestrzeniach
Internet bez światła: technologia GPONCzym jest technologia GPON i jak korzystać z Internetu bez prądu?
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne Predator Connect W6
|
Wi-Fi bez martwych punktów: stabilny sygnał w całym domu lub mieszkaniuProste i skuteczne sposoby na zapewnienie stabilnego sygnału Wi-Fi w małych i dużych przestrzeniach
Internet bez światła: technologia GPONCzym jest technologia GPON i jak korzystać z Internetu bez prądu?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Acer 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Acer.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Acer Predator Connect W6
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Router ACER Predator Connect W6 Wi-Fi 6E | 700 zł |
Predator Gamingowy Router Wi-Fi 6E | Connect W6 FF.G22WW.001 | 1 399 zł |
Router ACER Predator Connect W6 Wi-Fi 6E | 700 zł |
Acer Predator Connect W6 Czarny | 1 099 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! Acer Predator Connect W6 (FFG22WW001) - PACZKOMAT, P | 1 074 zł |
Acer Predator Connect W6 Wi Fi 6E | 1 398 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →