Ігровий роутер Acer Predator Connect W6d
Фото 6 |
Acer Predator Connect W6d
WAN:Ethernet
Підключення:LAN 4 порти, 1 Гбіт/сек
Wi-Fi:Wi-Fi 4 (N), Wi-Fi 5 (AC), Wi-Fi 6 (AX)
2.4 ГГц:600 Мбіт/с
5 ГГц:4804 Мбіт/с
Антени і сигнал:MU-MIMO, 4 антен(и), незнімні
Пріоритизація ігрового трафіку, окремий ігровий LAN порт. Вбудований модуль для забезпечення безпеки Trend Micro Home Security Engine.
Wi-Fi без сліпих зон: стабільний сигнал по всьому будинку чи квартиріПрості та ефективні способи забезпечення стабільного сигналу Wi-Fi у маленьких та великих приміщеннях
Інтернет без світла: технологія GPONЩо таке технологія GPON та як користуватися інтернетом без електрики?
Всі характеристики
Характеристики Predator Connect W6d
|
Wi-Fi без сліпих зон: стабільний сигнал по всьому будинку чи квартиріПрості та ефективні способи забезпечення стабільного сигналу Wi-Fi у маленьких та великих приміщеннях
Інтернет без світла: технологія GPONЩо таке технологія GPON та як користуватися інтернетом без електрики?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Acer 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Acer.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Acer Predator Connect W6d
Усі ціни 8 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Acer Predator Connect W6D Router gamingowy WiFi 6 Dual Band 24 i 50 GHz Na | 499 zł |
Acer Predator Connect W6d - Wi-Fi 6 Router / 2.5 GigE ethernet - Wireless | 929 zł |
Acer Predator Connect W6d Wi-Fi 6 Router NET-WLRD-ACR-001 | 879 zł |
Acer Predator Connect W6d Czarny | 499 zł |
Acer Predator Connect W6d Czarny | 499 zł |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →