Router do gier Acer Predator Connect W6d
Zdjęcia 6 |
Acer Predator Connect W6d
WAN:Ethernet
Podłączenie:LAN 4 porty, 1 Gb/s
Wi-Fi:Wi-Fi 4 (N), Wi-Fi 5 (AC), Wi-Fi 6 (AX)
2.4 GHz:600 Mb/s
5 GHz:4804 Mb/s
Anteny i sygnał:MU-MIMO, 4 antena(y), niewymienne
Priorytetyzacja ruchu w grach, oddzielny port LAN do gier. Wbudowany moduł bezpieczeństwa Trend Micro Home Security Engine.
Wi-Fi bez martwych punktów: stabilny sygnał w całym domu lub mieszkaniuProste i skuteczne sposoby na zapewnienie stabilnego sygnału Wi-Fi w małych i dużych przestrzeniach
Internet bez światła: technologia GPONCzym jest technologia GPON i jak korzystać z Internetu bez prądu?
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne Predator Connect W6d
|
Wi-Fi bez martwych punktów: stabilny sygnał w całym domu lub mieszkaniuProste i skuteczne sposoby na zapewnienie stabilnego sygnału Wi-Fi w małych i dużych przestrzeniach
Internet bez światła: technologia GPONCzym jest technologia GPON i jak korzystać z Internetu bez prądu?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Acer 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Acer.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Acer Predator Connect W6d
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Acer Predator Connect W6D Router gamingowy WiFi 6 Dual Band 24 i 50 GHz Na | 499 zł |
Acer Predator Connect W6d - Wi-Fi 6 Router / 2.5 GigE ethernet - Wireless | 929 zł |
Acer Predator Connect W6d Wi-Fi 6 Router NET-WLRD-ACR-001 | 879 zł |
Acer Predator Connect W6d Czarny | 499 zł |
Acer Predator Connect W6d Czarny | 499 zł |
pokaż 3 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →