Router do gier Acer Predator Connect X5 5G CPE
Wideo 4Zdjęcia 11 |
Acer Predator Connect X5 5G CPE
WAN:Ethernet, karta SIM, 5G
Podłączenie:LAN 3 porty, 1 Gb/s, 2,5 Gb/s, tak WAN/LAN
Wi-Fi:Wi-Fi 4 (N), Wi-Fi 5 (AC), Wi-Fi 6 (AX)
Anteny i sygnał:MU-MIMO, niewymienne
Priorytetyzacja ruchu dla poszczególnych witryn lub aplikacji, co pozwala uzyskać maksymalną prędkość w grach. Wydajny procesor oraz ilość pamięci pozwoli na podłączenie dużej ilości urządzeń bez utraty jakości komunikacji.
Wi-Fi bez martwych punktów: stabilny sygnał w całym domu lub mieszkaniuProste i skuteczne sposoby na zapewnienie stabilnego sygnału Wi-Fi w małych i dużych przestrzeniach
Internet bez światła: technologia GPONCzym jest technologia GPON i jak korzystać z Internetu bez prądu?
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne Predator Connect X5 5G CPE
|
Wi-Fi bez martwych punktów: stabilny sygnał w całym domu lub mieszkaniuProste i skuteczne sposoby na zapewnienie stabilnego sygnału Wi-Fi w małych i dużych przestrzeniach
Internet bez światła: technologia GPONCzym jest technologia GPON i jak korzystać z Internetu bez prądu?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Acer 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Acer.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Acer Predator Connect X5 5G CPE
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Acer Predator Connect X5 5G CPE - router bezprzewodowy - WWAN - 80211a/b/g | 2 112 zł |
Predator Gamingowy Router 5G | Connect X5 FF.G17TA.001 | 2 299 zł |
Acer Predator Connect X5 5G NET-4G-ACR-001 | 1 899 zł |
Router ACER Predator Connect X5 5G | 1 899 zł |
Router ACER Predator Connect X5 5G | 1 899 zł |
pokaż 3 oferty
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →