Projektor Acer Predator GD711 (MR.JUW11.001)
Wideo 12Zdjęcia 12 |
Projektor do domowej rozrywki i gier w wysokiej rozdzielczości. Model należy do „drapieżnej” linii urządzeń do gier Predator. Urządzenie wyświetla obraz w rozdzielczości do 4K (3840x2160 pikseli) z obsługą HDR10. Model oparty na technologii DLP z jasnym źródłem światła LED (4000 lm). Zapewnia to 95-procentowe pokrycie przestrzeni kolorów REC. 709 i dynamiczny współczynnik kontrastu do 2 000 000:1.
Po podłączeniu do komputera projektor może wyświetlać obraz z częstotliwością odświeżania do 240 Hz w formacie obrazu Full HD i do 120 kl./s w rozdzielczości 4K. Podobną liczbę klatek na sekundę wynoszącą 120 kl./s uzyskuje się podczas transmisji obrazu z podłączonych konsol do gier. Acer GD711 rozszerza obraz na ekranach projekcyjnych o przekątnej do 300 cali. Urządzenie umieszczono w odległości od wyświetlacza 0,8-1,29 m. Model został wyposażony w pokładowy głośnik mono o mocy 10 W, dwa porty HDMI do podłączenia zewnętrznych źródeł wideo. Ponadto projektor zapewnia odbiorcom szeroki wybór trybów wyświetlania obrazu (gra, piłka nożna itp.).
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Acer 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Acer.
Kup Acer Predator GD711
Wszystkie ceny 8 →Acer GD711 MR.JUW11.001 | 6 626 zł |
Predator Projektor | GD711 | Czarny MR.JUW11.002 | 5 999 zł |
Projektor Acer GD711 | 5 077 zł |
Acer GD711 Projector, DLP, 4K UHD, 4000lm, 1000000/1, HDMI, Black Acer GD7 | 5 318 zł |
Projektor Acer Predator GD711 (MR.JUW11.001) Czarny | 5 123 zł |