Monitor MSI PRO MP242AP 23.8 " czarny
Zdjęcia 8 |
MSI PRO MP242AP 23.8 " czarny
Przekątna:23.8 "
Rozdzielczość:1920x1080 (16:9)
Matryca:IPS, czas reakcji 4 ms, MPRT 1 ms
Częstotliwość:100 Hz
Kontrast:1 000:1
Jasność:300 cd/m²
Funkcje:VESA Adaptive-Sync, Flicker-Free
Złącza:VGA, HDMI, DisplayPort
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup MSI PRO MP242AP 23.8 " czarny
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
MSI PRO MP242AP 9S6-3PA19T-078 | 922 zł |
Monitor MSI 23,8" PRO MP242AP HDMI DP VGA głośniki 2x2W | 510 zł |
Monitor MSI PRO MP242AP (23.8" /100Hz /1920 x 1080 /Czarny) | 790 zł |
PodobnePorównaj w tabeli →