Monitor LG 24MP60G 24 "
Zdjęcia 8 |
Niedrogi monitor do gier dla początkujących od LG, który twierdzi, że jest popularny. Jest zbudowany na bazie nowoczesnej matrycy IPS, wyposażonej w najnowsze interfejsy cyfrowe i obsługuje dodatkowe funkcje gier, takie jak stały celownik, timer i licznik klatek na sekundę. Jednocześnie jest to jeden z najtańszych monitorów do gier opartych na IPS. Większość jego tańszych konkurentów zwykle używa panelu VA lub TN o mniejszych kątach widzenia i skromniejszym odwzorowaniu kolorów.
LG 24MP60G bazuje na 24-calowym 6-bitowym czujniku kolorów + FRC o rozdzielczości Full HD. Ekran zapewnia maksymalną jasność obrazu 250 nitów, współczynnik kontrastu 1000:1 i gamę kolorów 72% trójkąta NTSC. Szybkość odpowiedzi wynosi 5 ms (od szarego do szarego), a częstotliwość odświeżania została nieznacznie zwiększona z 60 do 75 Hz. Aby zmniejszyć zmęczenie oczu podczas długich sesji grania, LG 24MP60G jest wyposażony w tradycyjne narzędzia do zmęczenia oczu, które obejmują Flicker-Free i filtr światła niebieskiego.
Zestaw portów wygląda dość staroświecko i zawiera analogowe złącze VGA, a także bardziej znane cyfrowe interfejsy HDMI 1.4 i DisplayPort v 1.2. Ogólnie rzecz biorąc, monitor będzie dobrym wyborem dla niewymagających fanów gier wideo, którzy planują grać na średnich ustawieniach graficznych w rozdzielczości Full HD i tak naprawdę nie potrzebują obsługi treści HDR ani częstotliwości odświeżania 144 Hz.
Kup LG 24MP60G 24 "
Wszystkie ceny 30 →24" LG 24MP60G-B 75Hz - 1 ms - Monitor | 481 zł |
LG Electronics Monitor 24MP60G-B 23.8 cala IPS Full HD AMD FreeSync 1ms MB | 499 zł |
LG 24MP60G - 24'' | IPS | Full HD | 75 Hz MON-LCD-LG-0325 | 449 zł |
Monitor LG 24MP60G-B 23.8” 1920x1080px IPS 1 ms | 449 zł |
Monitor LG 24MP60G-B 23.8” 1920x1080px IPS | 699 zł |
Modyfikacje LG 24MP60G
Ceny na LG 24MP60G |
---|---|---|---|---|
LG 24MP60G 24 " | od 434 zł | 30 oferty | ||
LG 32MP60G 32 " | od 819 zł | 8 oferty |