Monitor MSI G32CQ5P 31.5 " czarny
Zdjęcia 12 |
MSI G32CQ5P 31.5 " czarny
Przekątna:31.5 "
Rozdzielczość:2560x1440 (16:9)
Matryca:*VA, MPRT 1 ms
Częstotliwość:170 Hz
Kontrast:3 000:1
Jasność:250 cd/m²
Funkcje:HDR, VESA Adaptive-Sync, PBP, Flicker-Free
Złącza:HDMI, DisplayPort
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup MSI G32CQ5P 31.5 " czarny
Wszystkie ceny 20 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
MSI G32CQ5P | 1 737 zł |
MSI Monitor G32CQ5P 31.5 cala Zakrzywiony/WQHD/VA/170Hz UPMSI32L0000013 | 1 293 zł |
MSI G32CQ5P MON-LCD-MSI-0276 | 1 339 zł |
MSI 31.5'' G32CQ5P Czarny G32CQ5P | 1 524 zł |
Monitor MSI G32CQ5P 31.5" 2560x1440px 170Hz 1 ms Curved | 1 289 zł |
pokaż 15 ofert
PodobnePorównaj w tabeli →