Monitor MSI Optix G32C4 E2 31.5 "
Zdjęcia 8 |
MSI Optix G32C4 E2 31.5 "
27 "31.5 "
Przekątna:31.5 "
Rozdzielczość:1920x1080 (16:9)
Matryca:*VA, MPRT 1 ms
Częstotliwość:170 Hz
Kontrast:3 000:1
Jasność:250 cd/m²
Funkcje:VESA Adaptive-Sync, Flicker-Free
Złącza:HDMI, DisplayPort
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Seria MSI OptixPorównaj w tabeli →
od 1 499 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), QLED, czas reakcji 1 ms, 170 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, NVIDIA G-Sync, HDR
od 771 zł
gamingowy, 23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, MPRT 1 ms, 170 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, TÜV Rheinland
od 1 649 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 240 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, NVIDIA G-Sync, HDR
od 979 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), zakrzywiony, 1500 R, *VA, czas reakcji 4 ms, MPRT 1 ms, 170 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, HDR
od 1 243 zł
gamingowy, 27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, MPRT 1 ms, 170 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, TÜV Rheinland
od 1 239 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 165 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, AMD FreeSync, NVIDIA G-Sync Compatible
od 1 109 zł
gamingowy, 27.9 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, 60 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync, HDR
od 2 833 zł
32 ", 2560x1440 (16:9), zakrzywiony, 1800 R, *VA, czas reakcji 4 ms, 165 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync
od 1 800 zł
gamingowy, 34 ", 3440x1440 (21:9), IPS, czas reakcji 4 ms, MPRT 1 ms, 144 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, KVM-przełącznik, NVIDIA G-Sync, HDR
od 4 231 zł
34 ", 3440x1440 (21:9), zakrzywiony, 1500 R, *VA, MPRT 1 ms, 100 Hz, HDMI, DisplayPort, VESA Adaptive-Sync, TÜV Rheinland
od 1 611 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), QLED, czas reakcji 1 ms, 165 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, AMD FreeSync, NVIDIA G-Sync Compatible
od 1 459 zł
gamingowy, 31.5 ", 2560x1440 (16:9), IPS, MPRT 1 ms, 170 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR, TÜV Rheinland
od 799 zł
gamingowy, 27 ", 1920x1080 (16:9), zakrzywiony, 1500 R, *VA, czas reakcji 4 ms, MPRT 1 ms, 250 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, HDR
od 1 134 zł
gamingowy, 31.5 ", 1920x1080 (16:9), zakrzywiony, 1500 R, *VA, MPRT 1 ms, 170 Hz, HDMI, DisplayPort, VESA Adaptive-Sync, TÜV Rheinland
od 1 238 zł
gamingowy, 31.5 ", 1920x1080 (16:9), zakrzywiony, 1500 R, *VA, MPRT 1 ms, 250 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, VESA Adaptive-Sync, HDR
od 2 095 zł
gamingowy, 30 ", 2560x1080 (21:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 200 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR, TÜV Rheinland
od 1 679 zł
gamingowy, 34 ", 3440x1440 (21:9), zakrzywiony, 1500 R, *VA, czas reakcji 4 ms, 144 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync
od 1 050 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), zakrzywiony, 1000 R, *VA, MPRT 1 ms, 170 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, HDR
od 1 430 zł
31.5 ", 4K, 3840x2160 (16:9), zakrzywiony, 1500 R, *VA, czas reakcji 4 ms, MPRT 1 ms, 60 Hz, HDMI, DisplayPort, VESA Adaptive-Sync, HDR
od 1 389 zł
gamingowy, 31.5 ", 2560x1440 (16:9), zakrzywiony, 1500 R, *VA, MPRT 1 ms, 170 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, VESA Adaptive-Sync, TÜV Rheinland
Modyfikacje MSI Optix G32C4 E2
Ceny na MSI Optix G32C4 E2 |
---|---|---|---|---|
MSI Optix G27C4 E2 27 " | od 859 zł | 6 oferty | ||
MSI Optix G32C4 E2 31.5 " | od 1 134 zł | 1 oferta |
PodobnePorównaj w tabeli →
od 994 zł
gamingowy, 31.5 ", 1920x1080 (16:9), zakrzywiony, 1500 R, *VA, czas reakcji 4 ms, MPRT 0.5 ms, 240 Hz, HDMI, DisplayPort, VESA Adaptive-Sync
od 890 zł
gamingowy, 32 ", 1920x1080 (16:9), zakrzywiony, 1500 R, *VA, czas reakcji 4 ms, 240 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium
od 1 021 zł
gamingowy, 31.5 ", 1920x1080 (16:9), *VA, MPRT 1 ms, 170 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync Premium, VESA Adaptive-Sync
od 1 168 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, MPRT 1 ms, 170 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, HDR
od 979 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 144 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
od 1 629 zł
27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 180 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium Pro, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, HDR, TÜV Rheinland
od 1 949 zł
gamingowy, 28 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 144 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB C, USB 3.1, KVM-przełącznik, głośniki, AMD FreeSync Premium Pro, HDR, TÜV Rheinland
od 599 zł
gamingowy, 23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, MPRT 1 ms, 165 Hz, VGA, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync
od 1 199 zł
do grafiki, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, MPRT 1 ms, 100 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, KVM-przełącznik, głośniki, VESA Adaptive-Sync, HDR, TÜV Rheinland
od 589 zł
gamingowy, 27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 165 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, HDR, TÜV Rheinland
od 1 069 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), zakrzywiony, 1000 R, *VA, czas reakcji 4 ms, MPRT 1 ms, 144 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, HDR
od 734 zł
29 ", 2560x1080 (21:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 75 Hz, HDMI, AMD FreeSync, HDR