Monitor MSI Optix MAG274QRF 27 " czarny
Wideo 14Zdjęcia 5 |
Monitor do gier typu „wszystko w jednym” z 27-calową rozdzielczością QHD/2K, wysoką częstotliwością odświeżania, doskonałymi kolorami oraz technologiami synchronizacji AMD FreeSync i NVIDIA G-Sync Compatible. Pozycjonowany jako produkt wyższej klasy 2020 z rodziny modeli gamingowych MSI Arsenal Gaming. Oparty na wysokiej jakości 10-bitowej matrycy IPS (8 bit + FRC) z podświetleniem QLED i rozdzielczością 2560x1440.
Technologia Quantum Dot gwarantuje imponującą przestrzeń barw (97% DCI-P3) i najwygodniejsze kąty widzenia w pionie i poziomie. Pod względem parametrów technicznych monitor MSI Optix MAG274QRF jest odpowiedni zarówno dla wymagających entuzjastów gier komputerowych, jak i profesjonalnych graczy e-sportowych. Dzięki zwiększonej częstotliwości odświeżania 144 Hz i szybkiej reakcji (1 ms GtG), ten model może być doskonałym wyborem dla szybko rozwijającego się gatunku, takiego jak First Person Shooter.
Nadaje się do konkurencyjnych strzelanek dla wielu graczy i battle royale, gier walki, symulacji sportowych i gier strategicznych w czasie rzeczywistym. Night Vision uwydatnia szczegóły w ciemnych scenach, niezależnie od tego, czy wypełniają one cały ekran, czy tylko niewielką część ekranu. Wyposażony w dwuportowy hub USB obsługujący technologię szybkiego ładowania gadżetów. Ergonomiczny stojak umożliwia regulację kąta pochylenia, kąta obrotu, wysokości ekranu oraz szybką zmianę jego orientacji z poziomej na pionową.
Kup MSI Optix MAG274QRF 27 " czarny
Wszystkie ceny 6 →Monitor MSI MAG 274QRFW 27" 2560x1440px IPS 180Hz 1 ms [GTG] | 1 767 zł |
Monitor MSI Optix MAG274QRF 27" 2560x1440px IPS 165Hz 1 ms | 2 200 zł |
Monitor MSI MAG 274QRFW 27" 2560x1440px IPS 180Hz 1 ms [GTG] | 1 767 zł |
Monitor MSI MAG 274QRFW | 1 239 zł |
MSI MAG 274QRFW - darmowy odbiór w 22 miastach i bezpłatny zwrot Paczkomat | 1 399 zł |
Monitor MSI MAG 274QRFW 27" 2560x1440px IPS 180Hz 1 ms [GTG] | 1 400 zł |