Monitor Dell Alienware AW2723DF 27 " czarny (210-BFII)
Wideo 12Zdjęcia 8 |
Dell Alienware 2023 to zaawansowany monitor do gier. Model z 27-calowym ekranem i rozdzielczością QHD (2560x1440 pikseli) skierowany jest do wymagających graczy-amatorów, a nawet profesjonalnych e-sportowców. Chipy powinny obejmować doskonałą ergonomię, a mianowicie obecność uchwytu na słuchawki, koncentrator USB 3.2 z 4 portami i funkcją szybkiego ładowania, możliwość ukrytego okablowania.
Warto zwrócić uwagę na ergonomiczną podstawkę: umożliwia ona obracanie wyświetlacza, zmianę wysokości oraz przejście do orientacji pionowej. Monitor Dell Alienware AW2723DF jest oparty na 10-bitowym panelu IPS z podstawowymi współczynnikami kontrastu, doskonałymi kątami widzenia i doskonałą wydajnością (w tym czasem reakcji 1 ms i liczbą klatek na sekundę od 240 do 280 Hz po podkręceniu).
Inne zalety to doskonała gama kolorów (pokrywająca 100% przestrzeni sRGB) i wysoka szczytowa jasność 600 nitów, która między innymi przenosi treści HDR (gry i filmy) na nowy poziom percepcji i jest potwierdzona przez standard DisplayHDR 600 Dodatkowe funkcje do gier obejmują takie funkcje, jak celownik i licznik FPS, obsługa wszystkich obecnych technologii synchronizacji wideo - AMD FreeSync Premium, Adaptive-Sync i NVIDIA G-Sync Compatible. Osobno warto zwrócić uwagę na bezpieczeństwo modelu dla wzroku, co potwierdza certyfikat TÜV Rheinland.
Kup Dell Alienware AW2723DF 27 " czarny
Wszystkie ceny 24 →27" Dell Alienware AW2723DF - 2560x1440 (QHD) - 240Hz - Fast IPS - USB 3.2 | 2 437 zł |
Dell Monitor Alienware AW2723DF 27 cali LED NVIDIA G-Sync Compatible 240Hz | 2 205 zł |
Dell Alienware AW2723DF -27'' | IPS | 1ms | 240Hz | Pivot MON-LCD-DEL-0452 | 2 349 zł |
DELL 27" AW2723DF 210-BFII Srebrny 210-BFII | 2 319 zł |
Monitor DELL Alienware AW2723DF 27" 2560x1440px IPS 280Hz 1 ms | 2 599 zł |