Monitor MSI Optix MAG274QRF-QD 27 " czarny
Wideo 18Zdjęcia 5 |
Uniwersalny monitor gamingowy do różnych gatunków gier komputerowych z tradycyjnymi proporcjami ekranu 16:9 i rozdzielczością obrazu emisyjnego 2560x1440 pikseli. Monitor z panelem IPS po przekątnej ma rozmiar 27 cali. Nowomodne oświetlenie matrycowe oparte na kropkach kwantowych (Quantum Dot) znalazło zastosowanie w modelu. Maksymalna częstotliwość odświeżania ekranu wynosi 165 Hz po podłączeniu przez DisplayPort, przez port HDMI liczba ta wynosi 144 Hz.
Model twierdzi również, że obsługuje technologię adaptacyjnej synchronizacji szybkości klatek AMD FreeSync i jest kompatybilny z NVIDIA G-Sync - oba działają w zakresie częstotliwości 48-165 Hz. Matryca MSI Optix MAG274QRF-QD może pochwalić się szeroką gamą kolorów 147% trójkąta sRGB i 97% przestrzenią DCI-P3. Szczegóły dotyczące gry w modelu są podawane przez konfigurowalne podświetlenie RGB elementów z tyłu obudowy. Powinien być konfigurowany wraz z funkcjami gier za pomocą narzędzia MSI Gaming OSD 2.0. Noga monitora pozwala regulować wysokość ekranu, obracać go w lewo i prawo, przechylać do przodu i do tyłu oraz przełączać w tryb portretowy.
Kup MSI Optix MAG274QRF-QD 27 " czarny
Msi Optix MAG274QRF-QD 9S6-3CA8DA-039 27" Monitor Czarny | 1 947 zł |
27" MSI Optix MAG274QRF-QD QHD 165Hz - 1 ms - Monitor | 1 611 zł |
Monitor MSI Optix MAG274QRF-QD (Optix MAG274QRF QD) | 1 619 zł |
MSI Gaming Optix MAG274QRF-QD - LED monitor 27" | 2 299 zł |