Monitor MSI Optix MAG274QRX 27 " czarny
Wideo 3Zdjęcia 5 |
MSI Optix MAG274QRX 27 " czarny
Przekątna:27 "
Rozdzielczość:2560x1440 (16:9)
Matryca:IPS, czas reakcji 1 ms
Częstotliwość:240 Hz
Kontrast:1 000:1
Jasność:400 cd/m²
Funkcje:HDR, PBP, Flicker-Free
Złącza:HDMI, DisplayPort, USB C
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup MSI Optix MAG274QRX 27 " czarny
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Monitor MSI Optix MAG274QRX 27" 2560x1440px IPS 240Hz 1 msWizualizuj swoje zwycięstwo dzięki monitorowi do gier e-sportowych MSI Optix MAG274QRX. Rozdzielczość 2560 x 1440, częstotliwość odświeżania 240 Hz, panel czasu reakcji GTG 1 ms zapewni Ci przewagę nad konkurencją, której potrzebujesz, aby pokonać przeciwników. Ciesz się niezwykle płynną rozgrywką bez efektu rozchodzenia się obrazu dzięki wbudowane... więcejj technologii zgodnej z NVIDIA G-SYNC. Electro.plZłóż skargę | 2 500 zł |
Monitor MSI Optix MAG274QRX 27" 2560x1440px IPS 240Hz 1 msWizualizuj swoje zwycięstwo dzięki monitorowi do gier e-sportowych MSI Optix MAG274QRX. Rozdzielczość 2560 x 1440, częstotliwość odświeżania 240 Hz, panel czasu reakcji GTG 1 ms zapewni Ci przewagę nad konkurencją, której potrzebujesz, aby pokonać przeciwników. Ciesz się niezwykle płynną rozgrywką bez efektu rozchodzenia się obrazu dzięki wbudowane... więcejj technologii zgodnej z NVIDIA G-SYNC.... Avans.plZłóż skargę | 2 500 zł |
Monitor MSI Optix MAG274QRX 27" 2560x1440px IPS 240Hz 1 msWizualizuj swoje zwycięstwo dzięki monitorowi do gier e-sportowych MSI Optix MAG274QRX. Rozdzielczość 2560 x 1440, częstotliwość odświeżania 240 Hz, panel czasu reakcji GTG 1 ms zapewni Ci przewagę nad konkurencją, której potrzebujesz, aby pokonać przeciwników. Ciesz się niezwykle płynną rozgrywką bez efektu rozchodzenia się obrazu dzięki wbudowane... więcejj technologii zgodnej z NVIDIA G-SYNC.... Mediaexpert.plZłóż skargę | 2 500 zł |
Seria MSI OptixPorównaj w tabeli →
od 1 399 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 170 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, NVIDIA G-Sync, VESA Adaptive-Sync, HDR, TÜV Rheinland
od 1 499 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), QLED, czas reakcji 1 ms, 170 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, NVIDIA G-Sync, HDR
od 771 zł
gamingowy, 23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, MPRT 1 ms, 170 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, TÜV Rheinland
od 1 849 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 240 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, NVIDIA G-Sync, HDR
od 979 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), zakrzywiony, 1500 R, *VA, czas reakcji 4 ms, MPRT 1 ms, 170 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, HDR
od 1 243 zł
gamingowy, 27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, MPRT 1 ms, 170 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, TÜV Rheinland
od 1 239 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 165 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, AMD FreeSync, NVIDIA G-Sync Compatible
od 1 110 zł
gamingowy, 27.9 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, 60 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync, HDR
od 2 833 zł
32 ", 2560x1440 (16:9), zakrzywiony, 1800 R, *VA, czas reakcji 4 ms, 165 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync
od 1 800 zł
gamingowy, 34 ", 3440x1440 (21:9), IPS, czas reakcji 4 ms, MPRT 1 ms, 144 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, KVM-przełącznik, NVIDIA G-Sync, HDR
od 2 970 zł
34 ", 3440x1440 (21:9), zakrzywiony, 1500 R, *VA, MPRT 1 ms, 100 Hz, HDMI, DisplayPort, VESA Adaptive-Sync, TÜV Rheinland
od 2 370 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), QLED, czas reakcji 1 ms, 165 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, AMD FreeSync, NVIDIA G-Sync Compatible
od 1 459 zł
gamingowy, 31.5 ", 2560x1440 (16:9), IPS, MPRT 1 ms, 170 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR, TÜV Rheinland
od 839 zł
gamingowy, 27 ", 1920x1080 (16:9), zakrzywiony, 1500 R, *VA, czas reakcji 4 ms, MPRT 1 ms, 250 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, HDR
od 1 144 zł
gamingowy, 31.5 ", 1920x1080 (16:9), zakrzywiony, 1500 R, *VA, MPRT 1 ms, 170 Hz, HDMI, DisplayPort, VESA Adaptive-Sync, TÜV Rheinland
od 2 095 zł
gamingowy, 30 ", 2560x1080 (21:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 200 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR, TÜV Rheinland
od 1 238 zł
gamingowy, 31.5 ", 1920x1080 (16:9), zakrzywiony, 1500 R, *VA, MPRT 1 ms, 250 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, VESA Adaptive-Sync, HDR
od 1 679 zł
gamingowy, 34 ", 3440x1440 (21:9), zakrzywiony, 1500 R, *VA, czas reakcji 4 ms, 144 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync
od 1 050 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), zakrzywiony, 1000 R, *VA, MPRT 1 ms, 170 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, HDR
od 1 430 zł
31.5 ", 4K, 3840x2160 (16:9), zakrzywiony, 1500 R, *VA, czas reakcji 4 ms, MPRT 1 ms, 60 Hz, HDMI, DisplayPort, VESA Adaptive-Sync, HDR
Wideo recenzje
My New Favorite 1440p Monitor? - MSI MAG274QRX Review
9 lipca 2022205 387 przegląd
MSI OPTIX MAG274QRX 27 INCH WQHD 126% SRGB GAMING MONITOR (OPTIX-MAG274QRX)
8 lipca 2023201 przegląd
Behold! Gamers -Mag274QRX
6 kwietnia 20226 400 przegląd
PodobnePorównaj w tabeli →
od 2 205 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 240 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, HDR, TÜV Rheinland
od 2 127 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 270 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, VESA Adaptive-Sync
od 2 192 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, MPRT 1 ms, 240 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync Premium, HDR
od 1 600 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 240 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, VESA Adaptive-Sync, HDR, TÜV Rheinland
od 2 045 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 260 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
od 1 849 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 240 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, NVIDIA G-Sync, HDR
od 2 709 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 300 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium Pro, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, HDR
od 1 789 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, MPRT 1 ms, 240 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync Premium, HDR
od 2 099 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, MPRT 1 ms, 240 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, subwoofer, AMD FreeSync Premium, HDR, TÜV Rheinland
od 1 857 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 240 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, USB 3.1, KVM-przełącznik, głośniki, AMD FreeSync Premium, HDR, TÜV Rheinland
od 2 511 zł
gamingowy, 27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 240 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
od 1 904 zł
gamingowy, 27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 240 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR