Monitor MSI Optix G32C4X 31.5 " czarny
Zdjęcia 5 |
Zakrzywiony monitor MSI o przekątnej 31,5 cala należy do serii Optix 2023, która jest rozwiązaniem gamingowym ze średniej półki cenowej. Model oparty jest na pseudo 10-bitowej matrycy VA, która charakteryzuje się szybką reakcją (1 ms), wysokim „hercem” (częstotliwość odświeżania do 250 Hz) i przyzwoitą ogólną jakością obrazu. Zatem kontrast wynosi 3000:1, a szczytowa jasność wynosi 300 nitów, co na przykład zadowoli miłośników filmów.
Zapowiedziano także obsługę HDR, ale tutaj jest ona raczej formalna. Monitor MSI Optix G32C4X charakteryzuje się także szeroką gamą barw pokrywającą 115% przestrzeni sRGB, co jest dodatkowym potwierdzeniem wysokiej jakości reprodukcji barw. Funkcje gamingowe obejmują także obsługę technologii AMD FreeSync Premium i Adaptive-Sync, a także funkcję Night Vision – ciemne obszary kadru podczas gier są na siłę rozjaśniane, aby zwiększyć zawartość informacyjną. Należy wziąć pod uwagę, że jedną z głównych cech takiej przekątnej jest mała rozdzielczość 1920 na 1080 pikseli, więc szczegółowość obrazu pozostawia wiele do życzenia (rozmiar piksela jest duży - 0,36 mm).
Kup MSI Optix G32C4X 31.5 " czarny
Wszystkie ceny 11 →MSI G32C4X 315" FHD zakrzywiony ekran PC - Panel VA 1500R 1920x1080 250Hz | 1 239 zł |
Monitor MSI G32C4X 31.5" 1920x1080px 250Hz 1 ms Curved | 1 240 zł |
Monitor MSI 31.5" 1920 x 1080 G32C4X Czarny | 1 448 zł |
Monitor MSI G32C4X 31.5" 1920x1080px 250Hz 1 ms Curved | 1 240 zł |